فینال لیگ برتر هند 2020 ، فینال بمبئی و دهلی پایتخت ، میشیگان – ناحیه کلمبیا: آمار بازی

IPL 2020 Final، MI مقابل DC، سرخپوستان بمبئی و پایتخت های دهلی: مسابقات آماری

IPL Final 2020: سرخپوستان بمبئی به سختی درگیری علیه پایتخت های دهلی را رهبری می کنند.© BCCI / IPL


هندی های “بمبئی” در هر سه بازی “پایتخت های دهلی” در لیگ برتر هند (IPL) 2020 به پیروزی رسیدند و این پیروزی رکورد شخصی آنها را در برابر اولین نامزدهای نهایی تقویت کرد. بمبئی ، چهار بار قهرمان IPL در سال های 2013 ، 2015 ، 2017 و 2019 ، در مرحله لیگ مسابقات – جایی که در هر دو بازی مقابل دهلی پیروز شدند – قبل از پیروزی در مقدماتی 1 ، همچنین در مقابل دهلی در صدر جدول امتیازات قرار گرفت تا در فینال جایگاه خود را حفظ کند.

بوق تجاری

بمبئی مانند IPL 2020 مانند یک ماشین روغن کاری شده بازی کرد ، از 15 بازی که انجام داد فقط 5 بار تلاش کرد شکست بخورد.

ترکیب قدرتمند روهیت شارما ، کوینتون دی کوکو ، سوریاکومار یدوف ، ایشان کیشان ، کی روش پولارد و هاردیک پندی با دو نفره جاسپر بومری و ترنت بولت که وارد آس شدند به خوبی تکمیل شد. دروازه بان های شرکت کننده در مسابقات.

از طرف دیگر ، دهلی پس از آغاز فصل با پیروزی های سرد ، سرد و سرد منفجر شد. آنها به پلی آف راه یافتند و در آخرین بازی لیگ خود مقابل رویال چلنجر بنگلور پیروز شدند و چهار شکست متوالی را از دست دادند.

آنها در مقدماتی 1 به بمبئی باختند ، اما در رده بندی SunRisers Hyderabad را شکست دادند تا اولین فینال IPL خود را انجام دهند. شیخار دوان ، مارکوس استوئنیس و کاگیسا ربادا مردانی با لباس یکدست برای دهلی هستند.

سرخپوستان بمبئی (میشیگان) علیه پایتختهای دهلی (منطقه کلمبیا)

آمار دقیق

مسابقات: 27

م.ی. برنده شد: 15

بالا رفته

DC ووn: 12

اگر دهلی موفق شود اولین پیروزی خود را در این فصل برابر بمبئی در یک مسابقه مهم در بالاترین سطح به ثبت برساند ، فاصله بین آنها کم است و می تواند بیشتر کاهش یابد.

مباحث ذکر شده در این مقاله