فینال لیگ برتر هند: چگونه Trent Bult با رد مارکوس استوینیس تاریخ را رقم زد

فینال IPL 2020: چگونه Trent Bult با رد Marcus Stoinis تاریخ را خلق کرد

فینال IPL 2020: ترنت بولت در اولین گل مسابقه مارکوس استوینیس را از پایتخت های دهلی حذف کرد.© BCCI / IPL


فینال IPL 2020 با هجوم زمانی آغاز شد که سرخپوستان بمبئی در مسابقه مارکوس استوینیس با پایتخت های دهلی ، ترنت بولت را به گل اول نشان دادند. این آغاز رویایی برای مدافع عنوان قهرمانی بود ، زیرا نیوزلندری آنالیز را با تأثیر کاملا خیره کننده آغاز کرد. توپ به نظر می رسید از گوشه گوشه حرکت می کند ، اما پس از سرویس کمی بریده می شود و همه بازیکنان استرالیایی که می توانند توپ را به دروازه بان کوینتون دی کوکو پرتاب کنند ، تساوی می گیرند. در طی این روند ، بول اولین دیگ بخار شد که ویکت را در اولین توپ فینال IPL گرفت.

بوق تجاری

این بدترین شروع ممکن برای شرایاس آیر و تیمش پس از پیروزی در تساوی و انتخاب خفاش در استادیوم بین المللی کریکت دبی در روز سه شنبه بود.

برای پایتخت دهلی ، اوضاع از بدتر بدتر شد ، زیرا بولت دوباره ضربه زد ، این بار در سومین بار Adjinku Rahane را در 2 برکنار کرد. این یک راه بد برای بیرون رفتن از این باتجربه بود که یک دفعه دیگر با مشت به پای دوست خود کوبید اشتباه نمی کند

این باعث شد دهلی پایتخت با 16 و دو برای 2.4 فریم متزلزل شود. دهلی می توانست امیدوار باشد که Shihar Dawan بهترین گلزن آنها آنها را با یک ضربه استرلینگ دیگر نجات دهد ، اما Giant Yadava ایده های دیگری داشت.

بالا رفته

درگیر جایگزینی راهول چهار ، مردی که در این فصل 15 ویکت گرفت ، جوانت یداو به گل سوم رسید و داوان را تکان داد ، که این بار فقط 15 گل از 13 گل را داشت.

در هنگام قرعه کشی ، روهیت شارما اظهار داشت که حضور غول پیکر یادوف در بازی XI “از نظر تاکتیکی” انجام شد و در دهلی تعداد زیادی از جناح چپ در تیم حضور داشتند.

مباحث ذکر شده در این مقاله