فینال لیگ برتر هند: هاردیک پاندیا پیروزی IPL 2020 را به پسر سرخپوستان بمبئی تقدیم کرد ، آگاستی

هاردیک پاندا مسابقات Mumbai Indians IPL 2020 Triumph را به پسرش آگاستیا تقدیم می کند

هاردیک پاندا پس از شکست سرخپوستان بمبئی در فینال دهلی پایتخت ، با عنوان IPL 2020 ژست گرفت.© BCCI / IPL


سرخپوستان جهانی بمبئی هاردیک پاندیا پیروزی تیم لیگ برتر هند 2020 (IPL) را به پسرش آگاستی تقدیم کرد. سرخپوستان بمبئی هدف خود را از 157 دویدن با هشت بار تحویل دنبال کردند تا با پنج ویکت از پایتخت دهلی خلاص شوند و پنجمین جام IPL خود را از آن خود کنند. وی همراه با تصویری از وی که جام را بالای سر می برد ، در توئیتر نوشت: “این یکی برای توست ، آگوستا”. “من این تیم را دوست دارم!” هاردیک را اضافه کرد ، که 281 دوش در 14 بازی با ضربات قابل توجه اعتصاب 178.98 در این فصل به ثمر رساند.

بوق تجاری

آگوست در 30 ژوئیه در خانواده هاردیک و شریک زندگی او ناتاسا استانکوویچ متولد شد. هاردیک و ناتاشا نامزدی خود را در اول ژانویه اعلام کردند.

هاردیک پاندا بازیکن اصلی هندی های بمبئی بود. اگرچه او نتوانست آن را تحمل کند ، اما در هنگام مرگ گردبادی زد تا به سرخپوستان بمبئی در دفاع از تاج خود کمک کند.

در فینال روز سه شنبه ، بجای Shrayas Ayer ، سرخپوستان بمبئی برای اولین بار فینال IPL 2020 را برگزار کردند تا مارکوس استوینیس را اخراج کنند. به زودی دهلی در حالیکه آیر و ریشاب پانت نیم قرن مشت زدند تا آنها را به 7/156 منتقل کند ، در ساعت 22/3 شروع به چرخیدن می کند.

بولت یک ستاره با توپ بود و سه ویکت از جمله دو بازی در Powerplay گرفت.

کوینتون دو کوک قبل از عقب افتادن از مارکوس استوینیس ، بمبئی را به سرعت راه اندازی کرد. Rohit Sharma و Suryakumar Yadav به راه رفتن ادامه دادند تا اینکه Suryakumar گیج شد.

بالا رفته

روهیت شارما در ادامه 51 گل به ثمر رساند و 68 گل توسط هنری نورت رد شد. اما ایشان کیشان که در 33 سالگی بدون پیروزی مانده بود ، در نظر داشت یک بازی با هشت بار تحویل را تحویل بگیرد.

هاردیک قبل از از دست دادن ویکت با امتیازهای مساوی ، سه دوش انجام داد. با این حال ، برادرش کرونال پیروزی را به دست آورد تا کار سرخپوستان بمبئی را به پایان برساند.

مباحث ذکر شده در این مقاله