فینال لیگ برتر هند ، میشیگان و ناحیه کلمبیا: شریاس آیر احساس خستگی می کند زیرا پایتخت دهلی پایتخت “در Powerplay گم شده است”


سروان پایتخت های دهلی ، شراس آیر گفت که قایق های بزرگ او “آن را در PowerPlay از دست دادند” پس از یک شروع فاجعه بار که باعث شد آنها نتوانند یک مجموعه سخت را در فینال IPL برابر سرخپوستان بمبئی ترتیب دهند. از دست دادن سه ویکت زودهنگام پایتخت ها را به عقب برگرداند ، زیرا آنها فقط می توانستند 156 از هفت مورد متوسط ​​را در خود جای دهند. سپس روهیت شارما ، کاپیتان MI ، تیم خود را با نیم قرن باشکوه خود به یک پیروزی راحت هدایت کرد. در شش شلیک اول آنها به 61 برای 1 تمایل داشتند ، که پایه محکم را برای یک تعقیب آسان ایجاد کرد. آیر ناامید در یک کنفرانس خبری بعد از مسابقه گفت: “شاید خستگی فقط به وجود آمده باشد ، بولرها آن را فقط در پاور پلی از دست دادند.” کاپیتان دی سی گفت که از تصمیم خود برای جنگیدن ابتدا پشیمان نیست. پس از كاهش 22 به 3 ، آیر (65 از 50) و ریشاب پانت (56 از 38) 96 دوش را برای گل چهارم دوختند تا سرویس تثبیت شود.

بوق تجاری

“من فکر کردم این یک تصمیم بسیار خوب است (اول شکست دادن). وقتی وارد فینال می شوید ، شروع بسیار مهم است و این چیزی است که ما در این بازی کمبود داشتیم. بدیهی است که فشار خوبی برای گرفتن امتیاز خوب در Powerplay وجود داشت. ما قبلاً سه ویکت را از دست داد ، بنابراین مهم بود که ما مسیرها را بشکنیم و همزمان ویکت ها را حفظ کنیم. “

“من فکر می کنم ما در Powerplay به یک جمع کاملاً مناسب و معقول رسیدیم و بعد از آن ما در آنجا بزرگ نوشتیم و تا پانزدهم به رقم مناسبی رسیدیم ، فکر می کنم ، اما بعد از آن همه چیز ادامه داشت.”

آیرر علی رغم تعطیلات آخر هفته در درگیری سطح بالا ، بولینگ را ستود. او برنده کلاه بنفش ، کاگیسو رابادو (30 ویکت از 17 بازی) و پیشکسوت راویچندران اشوین را انتخاب کرد.

“خوب ، آنها (برش دهنده ها) در همه جا عالی بودند. KG یک کلاه بنفش به دست آورد ، و این یک الگوی عالی برای همه دیگهای بخار تیم است. همچنین ، اشوین ذهن خوبی دارد و استراتژی ها را به خوبی می داند.

وی گفت: “بسیاری از نکات مثبت در این مجموعه وجود دارد و من واقعاً از عملکرد کلی در این لیگ راضی هستم. قطعاً چیزهای زیادی برای انتخاب و بازگشت قدرتمندتر در فصل آینده است.”

با تحلیل نتایج DC در سال جاری ، آیر رتبه های خاکستری را برجسته کرده و معتقد است تیم باید تا فصل آینده کار کند. “بیشتر بازی ها شروع کافی نداشتیم. در اکثر بازی ها به اندازه کافی ویکت را از دست دادیم ، بنابراین باید روی حرکت بیشتر کار کنیم.

بالا رفته

وی گفت: “ما همچنین باید برنامه های بولینگ خود را تدوین كنیم زیرا در Powerplay به خصوص در نیم فصل دوم دویدن زیادی داشتیم. این بهترین چیزی نبود كه در بولینگ داشته باشیم.”

“اما من واقعاً از آنچه در این فصل به دست آورده ایم راضی هستم. بدیهی است که در فصل آینده همه چیز به همین ترتیب خواهد بود.”

مباحث ذکر شده در این مقاله