فینال لیگ برتر هند ، میشیگان و ناحیه کلمبیا: ریکی پونتینگ با اعتماد به نفس پیش از جدال نهایی IPL در دهلی و بمبئی

IPL 2020 ، MI مقابل DC: ریکی پونتینگ قبل از درگیری نهایی IPL با Delhis و بمبئی با اعتماد به نفس

IPL 2020: دهلی پایتخت پس از غلبه بر SRH در دومین بازی مقدماتی به فینال اول رسید.© BCCI / IPL


ریکی پونتینگ ، اسطوره کرکت اظهار داشت که اطمینان دارد تیم پایتخت های دهلی به اندازه کافی “قدرت شلیک” برای شکستن اختلافات و شکست مدافعان قهرمان بمبئی در آخرین بازی در دبی در روز سه شنبه دارد. دهلی با مربیگری شرایاس آیر و کاپیتان متولد بمبئی ، در فصلی که در امارات متحده عربی پشت درهای بسته برگزار می شود ، تاج قهرمانی خود در لیگ برتر هند را در نظر دارد. در این نسخه ، بمبئی آنها را سه بار کتک زد ، اما نفس نفس زدن در آستانه مسابقه Twenty20 حال و هوای سرسختی داشت. استاد بزرگ استرالیایی روز دوشنبه گفت: “ما به اندازه کافی قدرت آتش (برای شکست دادن بمبئی) داریم.”

بوق تجاری

“اگر آنها آرام بنشینند و فکر کنند اگر تیمی وجود دارد که آنها نمی خواهند بازی کنند ، این ما خواهیم بود. اما این در مورد ماست – این به نحوه ظاهر شدن ، نحوه بازی بسیار آسان است.”

پونتینگ گفت که اگر دهلی مناطقی را که بمبئی در شکست های قبلی از آن بی بهره بود اصلاح کند و کریکت بهتر بازی کند ، “شکی نیست که پیروز خواهیم شد.”

برنده چهار بار بمبئی که کاپیتانش روهیت شارما باتجربه بود ، با تبدیل شدن به اولین تیمی که به پلی آف راه یافت ، بر قهرمانی خود تأکید کرد و سپس در اولین بازی مقدماتی دهلی را شکست داد تا به فینال راه یابد.

در مقابل ، دهلی سوار غلتک شد ، زیرا در 9 بازی اول آنها با هفت پیروزی شروع به کار کردند و مدت کوتاهی قبل از چهار شکست با بمبئی برای کسب مقام اول لیگ مبارزه کردند.

بالا رفته

پونتینگ گفت: “نکته دیگر در مورد بمبئی این است که آنها کریکت کاملاً نترس ، کریکت پرخطر بازی می کنند ، قطعاً نحوه کتک زدن آنها.”

“ما می دانیم که آنها با استفاده از یک کاسه جدید روی ترنت بولت حساب کرده اند تا ویکت خود را بگیرند. بنابراین اگر ما بتوانیم آن قسمت را به درستی انجام دهیم ، و اگر آنها فقط چند مورد داشته باشند ، آنها را مجازات خواهیم کرد و به آنها فشار خواهیم آورد ، من مطمئن هستم که ممکن است نتیجه تغییر کند. “

مباحث ذکر شده در این مقاله