فینال لیگ برتر هند ، میشیگان و تیم DC. مسابقات اصلی: جاسپر بومرا و شیخار دوان


اگر روز سه شنبه پایتخت های دهلی در فینال لیگ برتر هند (IPL) 2020 در دبی میزبان سرخپوستان بمبئی (میشیگان) باشند ، بهترین حکم ناحیه کلمبیا مجبور است زمان زیادی را صرف کند تا آنها را در مسابقه با طرف مخوف MI نگه دارد. . . بنابراین ، شیار داوان خفاش ارشد ، شارژ را از جلو کنترل خواهد کرد و موفقیت در شکست ممکن است عامل تعیین کننده باشد. برای جلوگیری از او ، MI باید با سلاح بزرگ خود شلیک کند ، به خصوص جاسپر بومرا که برای کلاه بنفش مسابقه می دهد و یک حمله بولینگ بسیار ترسناک را هدایت می کند. هر دو حالت خوبی داشتند

بوق تجاری

داوان اغلب به دنبال از دست دادن ناگهانی آن است. بنابراین ، این رقابت بسیار مهم است.

داوان در سن 68 سالگی برای فرار از کلاه نارنجی که اکنون در دست KL Rahul است و دیگر در جنگ نیست ، در موقعیت عجیبی قرار گرفت. این بعد از آن است که پیشکسوت دهلی در بازی های گذشته چندین اردک داشته است. اما وقتی او می کشد ، عالی می شود.

اما آخرین باری که طرفین دیدار کردند ، داوان در مقابل اردک به بامری باخت.

در حال حاضر داوان 603 بار در IPL 2020 اجرا می کند که بالاترین 106 شکست است و میانگین آن 46.38 است. سطح اعتصاب او یعنی 145.65 نشان می دهد که او در راس پایتخت های دهلی چقدر موثر بوده است.

اوج شکوفایی کمی آهسته آغاز شد و سرخپوستان بمبئی خوشحال شدند که نیوزلند ، مسلح به چپ ترنت بولت ، بدون زحمت گوشته آسیب های اولیه را به دست گرفت. اما بومرا در چند بازی گذشته با غرش برگشته است.

نتیجه 4/14 در برابر همان حریفان در مسابقه مقدماتی 1 توسط M.I ارسال شد. در فینال ، و بومرا کلاه بنفش به دست گرفت. با این حال ، Kagiso Rabada به مسابقات مقدماتی 2 بازگشت و آن را عقب کشید.

این یک زیرنویس پرچین از نبرد اصلی است.

بالا رفته

بومرا 27 گل از 14 مسابقه ، دو گل – به رابادا ، بهترین – 14/4 و پس انداز بسیار بهتر – 6.71 دارد.

بنابراین داوان و بومرا باید مبارزه نهایی را در فینال آغاز کنند و تیم هایشان سعی می کنند برای جایزه بزرگ بجنگند.

مباحث ذکر شده در این مقاله