فینال لیگ برتر هند ، میشیگان و تیم کلمبیا: ساخین تندولکار در حالی نبرد را رهبری می کند که هندی های بمبئی برای شکستن رکورد آماده می شوند. تماشا کردن


روز سه شنبه ، با دفاع از قهرمان بمبئی هند (میشیگان) ، در فینال لیگ برتر هند (IPL) 2020 برابر دهلی پایتخت (استونی) ، کاپیتان سابق ساچین تندولکار به توییتر تغییر یافت و برای تیم آرزوی موفقیت و جمع آوری کرد پشتیبانی فن. این مسابقه در استادیوم بین المللی دبی برگزار خواهد شد. این افسانه از طریق حساب توییتر حق رای دادن به وجود آمد. وی گفت: “هنگامی که برای بازی برای سرخپوستان بمبئی بیرون می روید. می دانید که فقط شما به عنوان یک شخص نیستید. تمام قدرت با شماست.”

بوق تجاری

Tendulkar با شعر در مورد تعهد و اتحاد تیم صحبت کرد: “اول و مهمترین. این یک خانواده است. همه ما باهم فراز و نشیب ها را کنار هم می مانیم.”

وی افزود: “در ورزشها یا به طور كلی در زندگی رقبایی وجود خواهد داشت. در این مسیر تعدادی كلید سوئیچ وجود دارد ، مخصوصاً در این مسابقات ، كه با سرعت خارق العاده ای در حال حركت است.”

اسطوره کریکت هند با ارسال یک پیام شخصی به تجهیزات فعلی ، به هدایت کاپیتان روهیت شارما ، گفت: “مهم است که همه به عنوان یک واحد نزدیک در کنار یکدیگر بمانند. ما توانستیم این کار را انجام دهیم.”

وی همچنین توضیح داد که دلیل نگاشت مداوم MI در IPL مربوط به حمایت از مالکان و کارکنان پشتیبانی است.

او به شوخی می گوید: “وقتی برای بازی در هند بمبئی بیرون می آیید ، فقط شما نیستید. شما تمام قدرت را دارید.”

بالا رفته

بمبئی در لیگ اول شد و دهلی را در مسابقه مقدماتی 1 شکست داد تا جای خود را در فینال حفظ کند. در همین حال ، دی سی در لیگ دوم شد و او مجبور بود تا صعود 2 صبر کند تا وارد فینال شود.

MI چهار بار موفق به کسب IPL شده است که بالاترین رقم است و آنها فرصت دارند این رکورد را افزایش دهند.

مباحث ذکر شده در این مقاله