فینال لیگ برتر هند ، میشیگان و تیم کلمبیا: هاردیک پاندیا خود را برای فینال آماده می کند ، ویدیویی درباره آموزش انگیزشی. تماشا کردن

IPL 2020 Final، Michigan v. DC: Hardyk Pandya قبل از فینال فیلم آموزش انگیزشی را آموزش می دهد.  تماشا کردن

IPL 2020 Final، Michigan v. District of Columbia: Hardyk Pandya حیاتی برای سرخپوستان بمبئی در امارات© توییتر


هاردیک پاندیا پیش از فینال لیگ برتر هند (IPL) 2020 در مقابل پایتخت های دهلی که روز سه شنبه برگزار شد ، از مدافع عنوان قهرمانی بمبئی هند (میشیگان) حمایت کرد. این مسابقه در ورزشگاه بین المللی دبی برگزار می شود. واگن استیشن به لطف مهارتهای بسیار خوبی که در این فصل به کار رفته است ، برای کاپیتان MI روهیت شارما بسیار مهم است. او یک مونتاژ ویدئویی آموزشی در توییتر خود قرار داد تا سعی کند به هم تیمی ها و هواداران خود انگیزه دهد. او این را اینگونه صدا زد: “ما حیاط های محکمی درست کردیم ، اما اکنون زمان نمایش است! برو ،mipaltan.”

بوق تجاری

در این فصل ، این بازیکن 27 ساله در 13 بازی به میدان رفته و 278 دوش را با ضربات 182.89 انجام داده است. پنجاه زد. تعداد محدود آن از 14 چهار و 25 شش تشکیل شده است. او در این فصل بولینگ بازی نکرده است.

MI مرحله لیگ را در وهله اول به پایان رساند و DC را در مقدماتی 1 شکست داد تا در فینال قرار گیرد. در همین حال ، دهلی مرحله لیگ را در جایگاه دوم به پایان رساند ، اما او باید صبر کند تا مسابقات مقدماتی 2 ، جایی که آنها SunRisers Hyderabad (SRH) را شکست دادند ، به فینال برسد.

علاوه بر انتخابی 1 ، در این فصل هر دو طرف دو بار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند. در مسابقه 27 دهلی با پنج ویکت مغلوب بمبئی شد. کوینتون دی کوک مسابقه ای به ثمر رساند که نیم قرن پیروز شد.

بالا رفته

سپس در مسابقه 51 MI دوباره با نه ویکت پیروز شد. ایشان کیشان از 72 دوش یک ضربه شکست ناپذیر به ثمر رساند و جاسپر بومرا سه ویکت برداشت.

بمبئی چهار بار موفق به کسب IPL شده است. 2013 ، 2015 ، 2017 و 2019 در سال 2019 ، در فینال آنها Chennai Super Kings (CSK) را شکست دادند. علاوه بر این ، این اولین فینال IPL DC است.

مباحث ذکر شده در این مقاله