فینال لیگ برتر هند ، میشیگان مقابل دی سی ، هندی های بمبئی و پایتخت های دهلی


در فینال لیگ برتر هند (IPL) 2020 سه شنبه در ورزشگاه بین المللی دبی ، مدافع عنوان قهرمانی بمبئی هند (میشیگان) به مصاف تیم “پایتخت های دهلی” می رود. MI چهار بار موفق به کسب رکورد چهار بار در مسابقات شده و برای افزایش آن تلاش خواهد کرد. در همین حال ، این اولین فینال IPL DC است. بمبئی در لیگ به مقام نخست رسید و در مقدماتی 1 دهلی را شکست داد تا در فینال جای خود را ثبت کند. در همین حال DC باید صبر کند تا مسابقات مقدماتی 2 هنگامی که SunRisers Hyderabad (SRH) را شکست داد تا به فینال برسد.

بوق تجاری

برترین انتخاب های IPL 2020 Final Fantasy برای MI vs DC Match:

Hardyk Pandya (اعتبار – 9): این بازیکن بین المللی هندی در 13 مسابقه در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) به میدان رفته و 278 دوش انجام داده است که اعتصاب 182.89 است. پنجاه را هم گرفت. تعداد محدود آن از 14 چهار و 25 شش تشکیل شده است. واگن استیشن در این فصل بولینگ بازی نمی کرد ، اما مهارت های لگد زدن او در این فصل برای بمبئی بسیار مفید بود و در برابر دهلی نیز مفید خواهد بود.

جاسپر بومرا (اعتبارات – 9.5): جاسپر بومرا که در حال حاضر در مسابقه Purple Cap با 27 گل با 6.71 پس انداز دوم است ، در 14 بازی در این فصل به میدان رفته است. در طول مسابقات مقدماتی 1 ، او با عبور از کنار پازل دهلی ، چهار ویکت را در چهار شلیک زد و فقط 14 دوش را پذیرفت.

بالا رفته

مارکوس استوینیس (اعتبارات – 9.5): واگن استرالیایی برای IPH 2020 برای دهلی دهلی کلید خورده است و اغلب نمایشگرهایی را که در مسابقات برنده شده اند به نمایش می گذارد. مارکوس استوئینیس در 16 بازی به میدان رفت و 352 دوش را با سرعت ضربه 149.15 به ثمر رساند. وی همچنین 12 ویکت را با پس انداز 39/9 ضبط کرد. در طول مسابقات مقدماتی 2 ، او عملکرد “Match Man” را به ثمر رساند ، 38 گل از 27 گل را به ثمر رساند و سه ویکت را از سه پوشش دریافت کرد.

شیخار داوان (اعتبارات – 10): در حال حاضر دوم در رقابت برای کلاه نارنجی ، Shihar Davan 603 ران را از 16 حرکت با نرخ اعتصاب 145.65 به ثمر رساند. دو قرن و چهار پنجاه سال را اسیر کرد. او همچنین فقط 68 سال فرار از سبقت گرفتن از KL Rahul را برای Orange Cap فرار کرده است. او امیدوار است که برای حمله آتش در بمبئی فشار بیاورد.

مباحث ذکر شده در این مقاله