فینال لیگ برتر هند ، میشیگان در برابر ناحیه کلمبیا: روهیت شارما در مورد بولینگ هاردیک پاندیا مقابل پایتخت های دهلی صحبت می کند


روهیت شارما ، ناو هندی بمبئی گفت که هاردیک پاندیا “کمی” دارد و در بولینگ خیلی راحت نیست. روهیت همچنین تاکید کرد که نمی خواهد به هر بازیکنی فشار بیاورد و به او نقشی بدهد که قادر به انجام آن نباشد. “ما هر سه تا چهار بازی او را می گرفتیم و درمورد کاری که می خواست انجام دهیم با او صحبت کردیم. در حال حاضر او احساس ناراحتی می کند. ما تصمیم را به او واگذار کردیم. اگر احساس راحتی کند ، خوشحال خواهد شد روهیت در یک کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی گفت: در بولینگ. اما در حال حاضر او احساس ناخوشایندی می کند. او پنهان کاری دارد. اگر سوار شود خیلی خوب است.

بوق تجاری

“… ما نمی خواهیم افرادی را فشار دهیم كه در آنجا انتظار چیزی برای آنها داشته باشیم و او قادر به چنین کاری نیست و روحیه تیم در حال سقوط است. ما آن وضعیت را نمی خواهیم. هاردی به عنوان یک بازیکن برای ما بسیار مهم است و کلید ما برای صعود به فینال ، “او اضافه کرد.

اگرچه هاردیک در مسابقات شرکت نکرد ، اما واگن به دلیل ضربات قدرت بازیکن بسیار مهمی برای تیم بود. یکی دیگر از بازیکنان MI که بسیار تحت تأثیر خفاش قرار گرفت Suryakumar Yadav بود.

در طول مسابقات ، یادوف پیروزی های زیادی در مسابقات برای تیم بازی می کرد. روهیت با تمجید از یاداوا برای عملکرد خود گفت که این بازیکن “بازی خود را به سطح دیگری رساند”.

“سوریا کسی است که بازی خود را به سطح دیگری رساند. همه ما دیده ایم ، همه شاهد بوده ایم. نکته خوبی که من را تحت تأثیر قرار داد سرعت او و حفظ آن سرعت هنگام ورود به خفاش است … او این کار را کرد برای ما بسیار خوب است و من از او بسیار خوشحالم. او اینجا است تا این کار را عالی کند و ما شاهد وقوع آن هستیم. “

در طی یک مسابقه با پایتخت های دهلی (دی سی) در 5 نوامبر ، بول در یک دوره دهانه دهلی به دلیل تغییر شکل عوض از زمین خارج شد. در این مسابقه کیوی جیب فقط دو کاور داشت.

بالا رفته

روهیت با اعلام خبر بولت گفت: “ترنت بسیار خوب به نظر می رسد ، امروز او جلسه ای با همه ما خواهد داشت و خواهیم دید که چگونه پیش خواهد رفت. انگشتان دست ، امیدوارم او بازی کند.”

روز سه شنبه ، MI در فینال IPL شرکت خواهد کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله