فینال لیگ برتر هند ، میشیگان ، ناحیه کلمبیا ، سرخپوستان بمبئی و پایتخت های دهلی: بازیکنان را تماشا کنید


روز D برای IPL 2020 ، زمانی که سرخپوستان بمبئی و دهلی پایتخت برای نهایی جایزه محبوب آرزو می کنند. در حالی که هندی های بمبئی و روهیت شارما در آنجا بوده اند و این کار را انجام داده اند ، در حقیقت ، چهار بار برای پایتخت های دهلی و شرعیات آیر ، این یک دنیای کاملاً جدید است که تاکنون به فینال نرسیده است. مدافع عنوان قهرمانی بازیکنان زیادی دارد که به تمام سیلندرها شلیک می کنند ، اما دهلی تا حد زیادی به افراد خاص اعتماد کرده است تا کار را برای آنها انجام دهد. Shihar Davan ، Marcus Stoinis و Kagisa Rabada برجسته DC بودند ، اما اگر بخواهند لباس شیک MI را بهبود ببخشند ، آنها به دیگران احتیاج دارند که به مهمانی بیایند.

بوق تجاری

در اینجا برخی از بازیکنان آورده شده است که قادر به فینال IPL 2020 هستند.

سرخپوستان بمبئی

روهیت شارما: آنها می گویند ساعت فرا می رسد ، مرد در حال آمدن است. خوب ، احتمالاً زمان آن فرا رسیده است که کاپیتان سرخپوستان بمبئی تیمی عالی برای تیمش بیاورد. روهیت شارما حتی تا قبل از مدت کوتاهی که مصدومیت حضور در مسابقات را متوقف کند ، بسیار کمتر از سطح بود.

MI تازه کار همچنین چیزی برای تأیید درامی دارد که در مورد انتخاب او برای تور استرالیا ایجاد شده است. Rohit با استراحت در سری ODI و T20 در استرالیا (شامل آزمایشات) برای اثبات تناسب اندام و همچنین کلاس تلاش خواهد کرد. و در روز او در جهان تعداد کمی از خفاشگران هستند که بتوانند آن را مانند روهیت روشن کنند.

سوریاکومار یاداو: امسال دست راست برای سرخپوستان بمبئی درخشان بود. وقتی روهیت کار نمی کرد ، او مسئولیت بخش خفاش را بر عهده گرفت و بیشتر اوقات آن را تحویل می داد.

در 15 مسابقه او 461 دویدن به ثمر رساند ، و اگرچه این تعداد از ایشان كیشان و كوینتون د كوكو كمتر است ، هر دو 483 ران زدند ، سوریاكومار دیواری نفوذناپذیر بود و نفوذ به آن غیرممكن بود. وی همچنین حق دارد بدون یافتن جایی در دسته های هند ثابت کند.

جاسپر بومرا: ریتم ستاره ای هند با جلب توجه هم تیمی خود ، Trent Bowl ، به آرامی شروع شد. با این حال ، جاسپر بومرا نشان داد که فرم موقتی است و کلاس دائمی است. او با جهش به مرحله نهایی ، عملکرد خارق العاده ای را برای تیم های مسابقات بخار انجام داد.

فرم دیدنی Kagiso Rabada حریفان را بلند و خشک نگه داشت ، اما Bumra مانند یک قطار باری از صفوف صعود کرد تا نه تنها عقب بیفتد ، بلکه حتی برای لحظه ای مقام اول را بدست آورد. سرخپوست در مسابقه “کلاه بنفش” فقط از آفریقای جنوبی که دو بازی دیگر انجام داد تنها دو دروازه عقب است و این انگیزه اضافی را برای امروز انجام می دهد.

پایتخت های دهلی

Shihar Davan: دست چپ در شروع کار بهترین نبود اما به یک تورنمنت تبدیل شد. داوانا نیمه دوم فوق العاده ای داشت که شامل دو سال پیش بود. پس از چندین شکست ناکام تا پایان که دارای سه اردک بود ، چاقو بار دیگر چرخ دنده برتر مسابقات مقدماتی 2 را پیدا کرد و 78 دوش را منفجر کرد تا به DC کمک کند تا یک پیروزی کلی برابر SRH کسب کند.

داوان مانند بومرا انگیزه اضافی دارد. اگر در فینال IPL 68 دوش بدست آورد و نارنجی كپ را به خانه برساند ، او می تواند از KL Rahul صعود كند.

مارکوس استوئنیس: ممکن است همه استرالیا استرالیایی در این مسابقات MVP دهلی شود. تعداد کمی می توانستند تصور کنند که Stoynis چه تاثیری در IPL 2020 داشت. او از نظر خفاش و توپ یک استثنا بود و در مرحله DC برای فینال IPL نقش اساسی داشت. استوینیس 352 دوش با سرعت 149.15 به ثمر رساند و 12 ویکت با خود برد.

اما مهمتر از همه ، استرالیایی زمانی کار می کرد که تیمش به الهام نیاز داشت. او به ترتیب در مسابقات مقدماتی 2 افزایش کسب کرد و ممکن است دی سی سعی کند دوباره این کار را انجام دهد تا توپچی ها را با یک توپ جدید ناراحت کند.

بالا رفته

Qagiso Rabada: با سرعت در مسابقات نارنجی کپ در بیشتر مسابقات ، مسابقه دهنده سرعت آفریقای جنوبی خود را در پشت سر یاسپریت بومرا قرار داد که در مرحله مقدماتی است. Rabada به نظر می رسید که در چهار بازی قبلی فقط دو ویکت گرفته بود.

با این حال ، در نیمه نهایی مجازی ، وی پیروزی مقابل SunRisers را بدست آورد تا برتری بومری را بدست آورد. با وجود چهار ویکت ، Rabada تهدیدآمیز به نظر نمی رسید و دهلی و هواداران آنها امیدوارند که او در فینال IPL همه بالن ها را شلیک کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله