فینال لیگ برتر هند ، سرخپوستان بمبئی و پایتخت های دهلی پیش نمایش: دی سی در آستانه تاریخ ، میشیگان به دنبال یک تاج دیگر است


همانطور که شمارش معکوس COVID-19 2020 برای پایان یافتن ، لیگ برتر هند ، به تعویق افتاد ، به تعویق افتاد و از ویروس کرونا حذف شد ، همچنین در حالی که 60مین مسابقه IPL 2020 ، فینال ، با مدافعان قهرمان بمبئی مبارزه می کند ، تا اوج شمارش می کند. هنگامی که دو طرف روز سه شنبه در استادیوم بین المللی کریکت در دبی به مصاف هم می روند ، در برابر مدعیان کسب عنوان پایتخت های دهلی چندین چیز متفاوت است: برای یک فینال سه شنبه برگزار می شود ، نه یکشنبه. سپس تیم ها در حباب های زیستی محدود کننده قرار دارند و هیچ کس اعضای تیم و دارندگان حق رای را از تماشای اتفاقات منع نمی کند. چیز جدید دیگر – پایتخت دهلی – یک مسابقه از جایی است که آنها هرگز حضور نداشته اند – تریبون برندگان IPL. در مورد هندی های بمبئی ، اینجا نیز اوضاع کمی متفاوت است. آنها این شانس را دارند که “تعداد زوج” سال خود را شکست دهند.

بوق تجاری

MI در سال های 2013 ، 2015 ، 2017 و 2019 برنده شد و آنها را در سال های عجیب قهرمان کرد. تنها سال صعود به فینال در سال 2010 بود که آنها به Chennai Super Kings رفتند.

در پایتخت های دهلی چنین شگفتی هایی وجود ندارد – آنها فقط در آنجا نبودند.

همانطور که در IPL 2020 و در سالهای گذشته مشاهده شده است ، به نظر می رسد قانون قطعات میانی همیشه عقب است. مورد SunRisers حیدرآباد را در نظر بگیرید. آنها سه مسابقه عظیم را کسب کردند تا به مسابقات مقدماتی 1 راه پیدا کنند ، از جمله شکست پایتخت های دهلی و سپس سقوط ، یک قدم تا فینال.

معادله جریان مستقیم با IM یکسان است. امسال دو طرف سه بار به مصاف هم رفتند و همه مسابقات در قالب بمبئی برگزار شد.

آخرین باری که آنها در 5 نوامبر در مقدماتی 1 دیدار کردند MI در یک دور 200/5 گلزنی کرد و رفت و 57 پیروزی کسب کرد.

پیش از این در مراحل لیگ در اولین مسابقه M.I. پنج بازی بدست آورد و سپس حتی بهتر هم شد ، در بازی بعدی که DC را برای نه ویکت به ثمر رساند.

بنابراین اگر قرار بود یک آمار ساده به یک معیار تبدیل شود ، MI این یکی را دوخت.

اما DC در تیم 2 برابر “SRH” به طور کلی تیم متفاوتی بود و می تواند یکی دو سورپرایز را برای مدافع عنوان قهرمانی به همراه داشته باشد.

این مسابقه توسط خفاشان برنده خواهد شد. مانند اکثر مسابقات در پایان مسابقات ، اولین اعتصاب ها و جمع شدن تعداد زیادی جواب داد. در مسابقات مقدماتی Royal Challengers Bangalore نتوانست مقدار زیادی را تعیین کند و به SRH رفت. مسابقات باقیمانده مطابق با سناریوی فوق بود.

بالا رفته

Vating MI وحشتناک است ، همانطور که DC در مسابقه مقدماتی 1 کشف کرد. اما ، با این وجود ، آنها خودشان نشان داده اند که برای ارائه برخی برنامه ها شجاعت دارند و می تواند جالب باشد.

در مورد بولینگ ، بولینگ در MI قطعاً موردی است که باید در نظر گرفته شود ، بنابراین برای مشاهده آن به درخشش فردی یکی از دیگهای بخار DC احتیاج دارد. کاگیسو ربادا دوباره کلاه بنفش را از یاسپریتو بومرا ربود و این نبرد در جنگ ممکن است تفاوت ایجاد کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله