فیفا به دنبال فناوری بهتر برای آفساید ، بررسی ویدئو ارزان تر – فوتبال است

مقامات فوتبال روز سه شنبه گفتند که فیفا با شرکت های فن آوری در حال کار است تا تصویر بهتری از خطوط آفساید و تصمیم گیری داوران را بهبود بخشد.

فیفا از به روزرسانی در پنل نوآوری خود رونمایی کرده است و چالش های نیمه خودکار آفساید را بررسی کرده است که می تواند به مسئولان کمک کند و سیستم های ارزان قیمت بررسی ویدیو را برای برگزارکنندگان رقابت کمتر ثروتمند فراهم کند.

فیفا گفت که اولویت این گروه “بهبود تجسم موارد خارج است”.

با توجه به افزایش استفاده از دستیارهای ویدئویی ، اهدافی که برای چالش های حاشیه ای از جمله “زیر بغل های خارج از شانه” محروم هستند ، دقت گرافیک صفحه نمایش مورد استفاده را برای ارزیابی آنها زیر سوال می برند.

فیفا گفت ، تیم نوآوری پیشنهادهایی را از ارائه دهندگان فناوری دریافت کرده است که داده هایی برای کمک به توسعه جلوه های بصری بهبود یافته در اختیار آنها قرار می گیرد.

علاوه بر این ، سه ارائه دهنده در حال کار روی مکالمات آفساید نیمه خودکار هستند. با این حال ، مطالعه با همه گیری ویروس کرونا به تأخیر افتاد.

فیفا گفت: “هدف این مرحله توسعه ، بهبود بیشتر الگوریتم های سیستم ها بر اساس جمع آوری مجموعه داده ها از صدها مورد مختلف در خارج است.”

فیفا همچنین می خواهد ضمن ایجاد حداقل استانداردهای کیفیت برای این فناوری ، “سیستم های VAR با قیمت مناسب تری ایجاد کند که امکان استفاده از VAR در تمام سطوح بازی را فراهم کند”.

مفهوم VAR “آسان” توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا ، یوفا و فدراسیون فوتبال فرانسه در حال آزمایش است.

به روزرسانی FIFA پیش از جلسه هفته آینده گروه قانونگذار معروف به IFAB بود.