فرانک لمپارد از “تأثیر عظیم” تیاگو سیلوا در دفاع نگاه جدید چلسی استقبال می کند

فرانک لمپارد از تیاگو سیلواس استقبال می کند

در ماه آگوست ، تیاگو سیلوا با انتقال رایگان PSG به چلسی رسید.© خبرگزاری فرانسه


فرانک لمپارد پس از آنکه برای اولین بار در یک دهه گذشته پنج صفحه خالی متوالی ثبت کرد ، از تأثیر “بزرگ” تیاگو سیلوا در دفاع چلسی استقبال کرد. مدافع برزیلی در ماه اوت با انتقال آزاد از پاری سن ژرمن به عنوان یکی از مهره های بازسازی گسترده تابستان به استمفوردبریج آمد. لمپارد که تیمش شنبه در لیگ برتر میزبان شفیلد یونایتد بود گفت: “تأثیر او بسیار زیاد بوده است.” “حتی بدون زبان ، حرفه ای بودن او واضح بود. این بازیکنان را نادیده می گیرد ، آنها به او احترام می گذارند.

بوق تجاری

“عملکرد او بسیار بسیار خوب بوده است. او خودش را مدیریت می کند ، خوب تمرین می کند ، خوب آماده می شود ، روشن و قابل درک است که چرا او کار شگفت انگیزی را انجام داده است که تاکنون داشته است.”

لمپارد گفت که او حتی در گرگ و میش از 36 سال کار حرفه ای خود مربیگری بازیکن با چنین “شدت ، تمایل به عملکرد در بالاترین سطح” را دوست دارد.

وی افزود: “ما كمی او را كنترل می كنیم ، اما اگر به اجراهای او و نحوه تمرین او نگاه كنید ، این فقط یك داستان مثبت واقعی است.”

دروازه بان اسپانیا ، کپا اوریسابالاگا پس از بهبودی از ناحیه شانه ، دوباره برای دیدار شفیلد یونایتد آماده است.

اما انتظار می رود ادوارد مندی ، فوتبالیست سنگالی پس از شش کلین شیت در شش بازی گذشته برای این باشگاه ، با دستکش ادامه دهد.

کریستین پولیشیچ که با مشکل همسترینگ دست و پنجه نرم می کند ، در چلسی باقی خواهد ماند.

بالا رفته

کای هاورتس پس از آزمایش مثبت ویروس کرونا پیروزی 3-0 چهارشنبه مقابل رن در لیگ قهرمانان اروپا را از دست داد و همچنین یک مسابقه آخر هفته لیگ را برگزار می کند.

حالا بازیساز آلمانی باید صبر کند تا ببیند آیا می تواند در مسابقات آینده کشورش شرکت کند یا خیر.

مباحث ذکر شده در این مقاله