عیسی می گوید تساوی با لیورپول برای منچسترسیتی مناسب نیست – فوتبال

وقتی استون ویلا 3-0 آرسنال را مبهوت کرد ، اولی واتکینز در سه دقیقه دو گل به ثمر رساند و این تیم لندنی را با چهار شکست از هشت بازی لیگ برتر ترک کرد. گل های واتکینز در نیمه دوم در دقیقه 25 به گل خودی بوكائو ساكا افزود. این یک بازگشت آرام به دروازه بان امیلیان مارتینز به آرسنال بود که در پنجره نقل و انتقالات تابستانی در حالی که پیر-امریک اوبامانگ به مدت 90 دقیقه ناامیدی دیگر را تحمل کرد ، راهی ویلا پارک شد.

در نتیجه ، ویا با کسب سه امتیاز از برتری و یک بازی در هر پنج طرف بالاتر از آنها در مکان ششم جدول قرار گرفت. آرسنال یک هفته پس از پیروزی در منچستریونایتد به رده یازدهم سقوط کرد. هنگامی که جان مک گین با درخشان از درون محوطه جریمه به خانه رفت ، ویا فکر کرد که آنها فقط در 48 ثانیه دروازه را باز کردند.

سرانجام این گل مردود اعلام شد ، اما پس از یک بررسی طولانی VAR که آفساید راس بارکلی را تشخیص داد و جلوی دروازه بان Bernd Lena را در ضربه گرفت. آرسنال برای عقب کشیدن تلاش می کرد و ویا پس از جک گریلیش و بارکلی با آزادسازی مت تارگت که ساکای کم سایه خود را به تیر دروازه خود تبدیل کرد ، برتری پیش افتاد.

میزبانان میشل آرکتا به کار خود ادامه دادند ، تا زمانی که الکساندر لاکازت صلیب کایران تیرنی را از بالای میله هفت حیاط گرفت ، نتوانستند مارتینز را آزمایش کنند. وظیفه آرسنال وقتی پیچیده شد که مجبور شدند توماس پارتی را در زمان استراحت با آسیب دیدگی ران از دور خارج کنند.

ویا با طلسم سه دقیقه ای چشمگیر بازی را به ثمر رساند. پاس عالی داگلاس لوئیز توسط بارکلی گرفته شد که سایبان او توسط واتکینز از دقیقه 72 شوت کرد. برای میزبان می توانست بدتر باشد اگر دنی سبلاش در جای اشتباه قرار بگیرد تا ضربه گلیش را از روی خط دور کند.

اما این فقط یک استراحت کوتاه خواهد بود زیرا واتکینز پس از یک کار بهتر Grealish با خونسردی از کنار لنو گذشت.