عصبانیت پس از شیوع عفونت COVID-19 در یک تیم اروگوئه در حال رشد است

عصبانیت پس از شیوع عفونت COVID-19 در یک تیم اروگوئه در حال رشد است

روز جمعه ، کاپیتان اروگوئه ، دیگو ساعت به شانزدهمین شرکت کننده در آزمایش مثبت ویروس تبدیل شد.© خبرگزاری فرانسه


شیوع Covid-19 در تیم اروگوئه باعث نگرانی می شود زیرا کاپیتان Diego Hours به ​​شانزدهمین عضوی تبدیل شد که روز جمعه برای آزمایش مثبت ویروس به باشگاه خود بازگشت. وزارت بهداشت این کشور به دلیل “عدم رعایت پروتكل های بهداشتی” به دنبال تعدادی از عفونت هایی كه در طی مجمع تیم ملی برای دو بازی مقدماتی جام جهانی رخ داده ، فدراسیون فوتبال اروگوئه را به مبلغ 15000 دلار (12650 یورو) جریمه كرد. دو و میدانی مادرید پس از آنکه دو بازیکن آنها از یک تست مثبت عبور کردند ، از جمله لوئیز سوارز ، عصبانی هستند. در نتیجه ، این مهاجم روز سه شنبه شکست خانگی 2-0 مقابل برزیل را از دست داد.

بوق تجاری

سوارز به همراه لوکاس توریرا همچنین برای بازی روز شنبه مقابل باشگاه سابق خود بارسلونا در دسترس نیست.

انریکه سرز ، رئیس ورزش ، از سستی اقدامات انجام شده توسط فدراسیون اروگوئه انتقاد کرده است.

وی روز پنجشنبه به رادیو Cadena Ser گفت: “آنها بررسی نشده اند.” در اسپانیا ، “بازیکنان دوش نمی گیرند. ما آنها را قبل از مسابقه و تمرین تماشا می کنیم.”

به گفته رسانه های اسپانیایی ، “لالیگا” قصد دارد شکایتی را به فیفا ارائه کند.

سلسوس اوتر ، دستیار مربی اروگوئه گفت: “من از این که ما به شکار جادوگر می پردازیم ناراحت هستم. ما مراقب بودیم ، اما غیر قابل تخریب نبودیم.”

دانیل سالیناس ، وزیر بهداشت ، با عکسی که روز شنبه در توییتر منتشر شد ، آشفته شد و نشان می داد که نه بازیکن در نزدیکی کباب پز جمع شده اند. از آن زمان به بعد ، پنج نفر از آنها تست مثبت داده اند.

بالا رفته

وزیر به خبرنگاران گفت: “نگرانی قطعی بود.”

ماتیاس وینا ، مدافع اولین بازیکنی بود که پس از پیروزی 3 بر صفر هفته گذشته مقابل کلمبیا ، آزمایش مثبت را پشت سر گذاشت.او در باشگاه پالمیراس برزیل بازی می کند که 17 مورد عفونت ویروس کرونا را گزارش کرده است.

مباحث ذکر شده در این مقاله