عرفان پاتان به ویدیویی درباره آشپزی Suresh Raina پاسخ جسورانه ای دارد

سورش رینا در پست اخیر اینستاگرامی خود در حال آشپزی روی دیگ با رحم مشاهده شد© اینستاگرام


فریاد بین کریکت های هند در شبکه های اجتماعی شناخته شده است. در توییتر ، فیس بوک یا اینستاگرام باشد. در آخرین حادثه ، سوره راینا به اینستاگرام رفت تا ویدیویی از آشپزی اش در آشپزخانه اش را به اشتراک بگذارد که منجر به پیوستن عرفان پاتان به این شوخی شد! “برادر فقط ، ها؟” پاتان درباره پیام Raina نظر داد ، که صدها طرفدار آن را با پاسخ های زیادی دوست داشتند. Raina ویدئوی خود را “آشپزی در زمستان جذابیت خود را دارد. # آشپزی # سرگرمی # مورد علاقه”.

بوق تجاری

در این ویدئو ، Raina در حال کمان کشی دیده می شود. او خوش تیپ به نظر می رسد ، با یک تی شرت سفید و یک سربند سفید. ظرف را برای پختن رحم در تابه درست کردند. علاوه بر این ، توجه طرفداران توسط صفحه نامه روی دیوار قفسه او جلب شد. در آن گفته شده بود ، “همسرم برای قتل لباس می پوشد ، او به همان روش آشپزی می کند.”

همانطور که گزارش های رسانه های اجتماعی وی نشان می دهد ، از زمان ترک لیگ برتر هند (IPL) 2020 ، Raina از کریکت محروم شده است. این پیرمرد 33 ساله و همچنین در حال انجام تناسب اندام در حال ارسال عکس با خانواده اش است.

بالا رفته

Raina برای IPL 2020 به امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) سفر کرد ، اما ناگهان به هند بازگشت. رسانه ها گزارش دادند که این امر به دلیل از دست دادن اتاق هتل در حباب بیولوژیکی Chennai Super Kings (CSK) بود. بعداً راینا این ادعاها را در مصاحبه با NDTV رد كرد. او گفت این یک تصمیم شخصی است.

به غیر از Raina ، حتی Garbajan Singh از CSK کنار رفت. CSK فصل بدی را پشت سر گذاشت ، در شش بازی پیروز شد و در هشت بازی شکست خورد.

مباحث ذکر شده در این مقاله