طنابهای FC Goa در بوندسلیگای بلاروس لایپزیگ به عنوان شرکای استراتژیک – فوتبال

تیم هندی سوپرلیگ گوا روز پنجشنبه اعلام کرد که یک همکاری استراتژیک سه ساله با غول های بوندسلیگا “RB” لایپزیگ منعقد کرده است ، که در آن توسعه جوانان و مربیگری است.

در جریان کنفرانس مطبوعاتی مجازی همچنین اعلام شد که یک برنامه اردوی فوتبال در سراسر کشور نیز به عنوان بخشی از کار مشترک راه اندازی خواهد شد.

به عنوان بخشی از این مشارکت ، مربیان آكادمی لایپزیگ بلاروس برای انتقال دانش خود در سمینارها به گوا می آیند و FC Goa همچنین مربیان و بازیکنانی را از باشگاه جوانان برای آموزش در آكادمی جوانان باشگاه آلمان می فرستد. نه تنها برای کمک به یکدیگر در توسعه بین المللی بلکه برای توسعه فوتبال در هند همزمان کار خواهد کرد. رئیس جمهور و مالک مشترک FC Goa Akshay Tandon گفت که این باشگاه شرکای بسیار خوبی در بلاروس لایپزیگ پیدا کرده است. تندن ، مدیر عامل RB Leipzig ، الیور مینزلاف ، گفت: “هدف ما توسعه فوتبالیست های هندی برای عرصه جهانی است و این همکاری به ما کمک می کند تا راهی قابل مشاهده برای همه فوتبالیست های جوان بلند پرواز در هند ایجاد کنیم.”

RB “لایپزیگ” ، معروف به “Red Bulls” در سال 2009 تاسیس شد ، ساختار لیگ را کار کرد و به مدت هفت سال صعود به بوندس لیگا را تا سال 2016 انجام داد. یک فصل بعد ، در 18-2017 ، این باشگاه موفق شد در لیگ قهرمانان یوفا و فصل 20-20 2019 تاریخ را دوباره ایجاد کند و به نیمه نهایی رقابت های برتر اروپا برسد. مدیر کل بلاروس لایپزیگ مینزلاف ، به نوبه خود ، گفت که بازار هند نقطه شروع مناسبی برای اقدامات آینده این باشگاه است.

“بحث و گفتگو با مسئولین FC Goa بسیار قانع کننده و مثر بوده است. بازار نوظهور هند یک نقطه شروع کاملاً مناسب برای کارهای آینده ما است. چنین مشارکتی بهترین فرصت را برای نمایندگی بوندس لیگا به بهترین شکل ممکن فراهم می کند. “FC Goa قهرمان دائمی سوپرجام است و یکی از ثابت ترین تیم های ISL بوده است که در شش فصل سه بار به نیمه نهایی رسیده و دو بار به فینال رسیده است.

FC Goa همچنین اولین باشگاه تاریخ هند است که به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا راه یافته است.