طبق گفته های پخش کننده رسمی ، IPL 2020 به “بزرگترین نظر همدردی مخاطبان” تبدیل شده است


رئیس Star India Sports Sanjog Gupta از موفقیت در لیگ برتر هند (IPL) که اخیراً به اتمام رسیده خوشحال شد و گفت که “از نظر مشاهده ، جذب و فروش تبلیغات از آن زمان تاکنون بزرگترین بوده است”. “این بزرگترین IPL است که ملت دیده است و واکنش طرفداران و تبلیغات بسیار زیاد بوده است. هفته افتتاحیه رکورد شروع کاملی را به ما آغاز کرده و آغاز یک فصل رکورد را رقم زده است. ما بسیار هیجان زده هستیم که این فصل از زمان مشاهده ، جذب و فروش بیشترین فصل را داشته است. تبلیغات.

بوق تجاری

وی افزود: “تاریخچه بهتر ، بومی سازی ، بازاریابی مرتبط با زمینه و نوآوری های فن آوری اساس پیشنهاد ما را تشکیل داده است. ما به دلیل تغذیه منطقه ای و مصرف بیشتر در مناطق مختلف ، به ویژه در بازارهای روستایی و در بین کودکان ، از رشدی که در بازارهای جنوبی مشاهده می کنیم دلگرم می شویم.” او در بیانیه ای گفت.

از استعدادهای جوان ، درگیری های مهیج گرفته تا شوت های فوق العاده دوتایی در یک روز ، سیزدهمین دوره مسابقات چیزی برای الکتریکی شدن نداشت.

IPA 2020 هنگامی که هواداران از مسابقات در خانه لذت می بردند و رشد کلی مصرف نسبت به سال 2019 23 درصد بود ، یک رکورد برای همدردی مخاطبان ثبت کرد. تلویزیون به 31.57 میلیون بیننده برجسته رسیده است.

با استفاده از جذابیت منطقه ای ، پنج پیشنهاد از کانال های زبان مستقل – هندی ، تامیل ، تلوگو ، بنگلا و کانادا – سهم قابل توجهی در افزایش تعداد بینندگان IPL 2020 داشته است.

این پیشنهاد منطقه ای به زبانهای مختلف با استقبال خوب بینندگان روبرو شد و تعداد بینندگان را نسبت به سال گذشته 28 درصد افزایش داد.

سانجوگ همچنین خاطرنشان کرد: “در فصل سیزدهم مسابقات انفجاری برگزار شد ، که با برنامه نویسی ابتکاری ، تولید در سطح جهانی – هم از راه دور و هم از روی زمین ، با موفقیت تکمیل شد. این بدون کار خارق العاده ای که توسط تیم BCCI در مسابقات انجام شد ، غیرممکن بود. شرایط تخفیف و عملکرد روان تیم های ما در حباب های بیولوژیکی ایمن در هند و امارات متحده عربی “.

بالا رفته

طرفداران از این مسابقات بدون خروج از خانه لذت می بردند ، Star متعهد شده است مطمئن شود طرفداران در هر سنی و جمعیتی به نسخه 2020 متصل می شوند.

تلاش های Star India به لطف محصولات نوآورانه مدرن مانند استقبال از طرفداران احاطه شده در استادیوم ها ، نوارهای پخش ویژه و طرفداران دیوار ، برای ارائه بینندگان خود به مدرنیته ای فراتر از آن ، طنین انداز زیادی کرده و هواداران را بیش از گذشته به بازی نزدیک کرده است. قبل از.

مباحث ذکر شده در این مقاله