طبق اعلام AIFF – فوتبال ، I-League 2020-21 از 9 ژانویه آغاز می شود

فدراسیون فوتبال تمام هند (AIFF) روز شنبه اعلام کرد ، چهاردهمین دوره لیگ قهرمانان I در 9 ژانویه سال آینده در کلکته آغاز می شود. 11 تیم شرکت کننده باید طبق برنامه ای که به زودی اعلام می شود ، 14 روز قبل از اولین مسابقه خود وارد حباب بیولوژیکی شوند. مسابقات به صورت زنده از 1Sports پخش خواهد شد.

با تشکر از بیماری همه گیر COVID-19 ، دوره قبلی لیگ دسته دوم به طور ناگهانی متوقف شد تا فوتبال در هند در اکتبر امسال از طریق مقدماتی لیگ I از سر گرفته شود. دولت بنگال غربی و اتحادیه فوتبال هند (IFA) برای سازماندهی موفقیت آمیز مسابقات مقدماتی با AIFF همکاری کردند.

سوناندو دار ، مدیرعامل لیگ ها ، از ذینفعان به دلیل “حمایت بی قید و شرط” آنها در برگزاری مسابقات بدون سر و صدا تمجید کرد.

“ما نمی توانیم از دولت بنگال غربی و IFA برای حمایت بی قید و شرط خود در برگزاری مسابقات قهرمان مقدماتی I-League امسال تشکر کنیم. بدون حمایت آنها ، ما حتی نمی توانستیم به فکر برگزاری آرام مسابقات باشیم. “

“مسابقات انتخابی Hero I-League تمرین برای دوره بعدی Hero-League بود ، زیرا این مسابقات از هر نظر یک دوره طولانی تر و دشوارتر خواهد بود. ما برای دستیابی به موفقیت های بزرگ دست به دست هم خواهیم داد و اطمینان داریم که می توانیم این کار را با موفقیت انجام دهیم. “

هر 11 تیم قبل از اینکه به دو گروه مختلف تقسیم شوند ، در مرحله اول لیگ به مصاف یکدیگر می روند.

شش تیم برتر با توجه به امتیازات جدول ، یک بار دیگر برای تعیین برنده به مصاف یکدیگر می روند و پنج تیم دیگر در قالب یک پا به مصاف یکدیگر می روند.

تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کند (جمع امتیازات جمع شده از هر پانزده مسابقه) برنده I-League 2020-21 خواهد بود.

این مسابقات مطابق با توصیه های COVID-19 که توسط وزارت بهداشت اتحادیه صنفی منتشر شده است ، برگزار می شود و هیچ تماشاگری در طول مسابقه اجازه ورود به ورزشگاه را نخواهد داشت.