شکیب الحسن ممنوعیت مبارزه با فساد را “نعمتی مبدل” می داند که برای شبهات شرکای بنگلادشی آماده شده است

شکیب الحسن خواستار توقیف وی است

شکیب الحسن امیدوار است که بتواند پشتیبانی طرفداران خود را دوباره بدست آورد© خبرگزاری فرانسه


وی آن را “نعمتی مبدل” می داند ، اما شکیب الحسن همه جانبه بنگلادش می گوید که شرکای وی نیز مایلند شک کنند که آیا او چند روز پس از تحریم تحریم ناکامی یک ساله به کریکت بازمی گردد. گزارش رویکردهای فاسد. در تاریخ 29 اکتبر سال گذشته ، واحد مبارزه با فساد دادگاه بین المللی کیفری شکیبا ، ممنوعیت دو ساله با تعویق یک ساله را وضع کرد ، زیرا این کتابساز هندی چندین رویکرد فساد را گزارش نکرده است. شکیب در این ویدئو گفت: “… این به من کمک زیادی کرد و عمدتا از نظر مثبت بود. درهای زیادی به روی من باز شده است و می توانم به زندگی متفاوت فکر کنم ، این یک نعمت مبدل است. من امسال پشیمان نیستم.” در کانال رسمی او در YouTube منتشر شده است.

بوق تجاری

“وقتی مردی از این وضعیت برمی گردد ، بسیار بالغ تر است. اکنون من متفاوت از گذشته فکر می کنم و قطعاً به من در زندگی کمک خواهد کرد.” این بازیکن 33 ساله در میان 113 بازیکن کرکت است که قبل از مسابقات آینده Bangabandhu T20 در تاریخ 9 و 10 نوامبر از نظر مناسب بودن مورد آزمایش قرار می گیرد.

شکیب در پاسخ به این سال که آیا هم تیمی هایش به او شک می کنند ، گفت: “این س difficultال دشواری است زیرا مطمئن نیستم چه چیزی به ذهنم خطور می کند. آنها ممکن است به من شک کنند یا به من اعتماد نکنند و من کاملاً مطمئن نیستم من آن را تأیید نمی کنم. ” اما وقتی تقریباً با همه صحبت کردم ، احساس نکردم من فکر می کنم آنها مانند گذشته به من باور خواهند کرد ، اما همانطور که گفتید ، ممکن است کسی در مورد من شک داشته باشد ، زیرا این مسئله همین است. “

شکیب پس از بازگشت اظهار داشت که مصمم است “به جایی که من متوقف شدم برسد”. وی گفت: “من می خواهم به خاطر همه حمایت های شما بازپرداخت كنم. طرفداران بیش از آنچه انتظار داشتم پشت سر من هستند. هر وقت بازی می كنم ، تنها چیزی كه به ذهنم خطور می كند این است كه چگونه می توانم پول آنها را پس بگیرم.” سال گذشته ، شکیب به اولین بازیکن تاریخ جام جهانی تبدیل شد که 500 ران زد و 10 گل با بیش از یک ویکت انتخاب کرد.

بالا رفته

وی گفت که صحبت در جام جهانی “بسیار دشوار” است زیرا او تحت اسکنر ICC بود و برای تحقیقات در ارتباط با بخش مبارزه با فساد و امنیت (ACSU) بود و آن را “یک وضعیت ناخوشایند” می کرد. “البته ، احساس ناخوشایند بودن وقتی که به رختخواب رفتم. فکر کردم که ممکن است اتفاقی بیفتد ، و مواردی وجود داشت که احساس کردم هیچ اتفاقی نمی تواند بیفتد …” ، – او یادآوری کرد.

“(با این وجود) این تحقیقات هیچ ارتباطی با عملکرد من در جام جهانی نداشت ، زیرا تحقیقات در ماه نوامبر / دسامبر آغاز شد ، بنابراین من می توانستم از جام جهانی محروم شوم.” من آرزو داشتم با موفقیت به جام جهانی بروم ، زیرا نمی توانستم مطابق با شهرت خود در صحنه جهانی بازی کنم. “

مباحث ذکر شده در این مقاله