شهید افریدی امیدوار است که در آینده در اداره کریکت پاکستان نقشی داشته باشد


این یک هدف سریع برای او نیست ، اما شهید افریدی کاپیتان سابق پاکستان می گوید که بدش نمی آید در آینده تلاش خود را برای مدیریت کریکت انجام دهد تا بازی را به کشورش برگرداند. در گفتگو با PTI ، واگن استیشن روشن گفت که او دوست دارد کریکت پاکستانی را به طبقه بالا برساند و مایل است برای تحقق این امر سرپوش مدیر خود را بپوشاند ، اما نه بلافاصله. “من اکنون زیاد در مورد آن فکر نکرده ام (به PCB بپیوندید) ، اما بله ، چرا نه؟” 40 ساله در مصاحبه ای گفت که با کمک لیگ برتر لانکا انجام شد ، جایی که او برای “گلادیاتورهای هاله” بازی می کند ، که معلم آن – واسم اکرم است.

بوق تجاری

وی افزود: “روزی دوست دارم نقش برجسته تری در کریکت پاکستان ایفا کنم و کاری را که باید انجام شود برگردانم. من تمام تلاش خود را می کنم تا کریکت پاکستانی در تمام قالبها در رده بالای کریکت جهان باشد.”

صحبت از کریکت پاکستانی ، کاپیتان سابق ، دلسوز اخراج سردار آزمون آزهر علی ، احساس کرد که وقتی آنها به استرالیا و انگلیس باختند ، روی کارت است.

افریدی گفت: “من نمی خواهم با آزهر خیلی سخت گیر باشم زیرا او در تلاش بود میراثی تحت فرمانده خود بسازد.”

وی به تصمیم PCB برای تربیت بابر افزود: “اما علی رغم صد بار در برابر سریلانکا و پیروزی در برابر سریلانکا و بنگلادش ، باخت های استرالیا و سرانجام انگلیس نمی توانست رهبری را خراب کند.” اعظم برای آزمون کاپیتانی.

وی گفت: “بابارا همچنین سابقه کاپیتانی T20 خوبی دارد ، بنابراین ما به او فرصتی خواهیم داد و خواهیم دید که آیا او می تواند فشار کاپیتان پاکستان را تحمل کند یا خیر.”

کهنه کار 398 آزمایش ODI ، 99 T20I و 27 کارآزمایی گفت که آیا تیم امروزی پاکستان ظاهر مهیب خود را در دهه های 80 و 90 و حتی در اوایل دهه 2000 از دست داده است ، گفت که نمی توان به راحتی مقایسه دوره ها کرد.

وی افزود: مقایسه كریكترهای فعلی با افسانه های گذشته بسیار ناعادلانه است.

“کمی بیشتر به آنها فرصت دهید تا بالغ شوند ، آنها خوب هستند و با بلوغ خاصی ویژگی های ترسناکی نیز در آنها رشد می کنند.”

آفریدی معتقد است: کریکت T20 نیز از بدو تأسیس تاکنون دچار تغییراتی شده است.

همه جانبه سابق گفت: “من یک تغییر بزرگ را در این واقعیت مشاهده کرده ام که بازیکنان با تکنیکی شدن بازی بسیار نوآور شده اند. این فقط یک بازی محدود ساده نیست که خیلی ها دوست دارند به آن اعتقاد داشته باشند.” بیش از 300 بازی T20 در طول دوران رقابتی او.

تیم ها از نظر تکالیف نیز درجه ای بالاتر رفته اند.

“بسیاری از محاسبات برای تعیین ترکیب ، قرارگیری در زمین ، تغییر در بولینگ انجام می شود و کارهای زیادی در قسمت عقب اتفاق می افتد ، جایی که کادر مربیگری ، تحلیلگران و مربیان به عنوان 11 بازیکن در زمین به طور مساوی شرکت می کنند. از طریق بازی.

“این بازی در مقایسه با بازی چند سال پیش بسیار سریع شده است.”

افریدی طی 25 سال فعالیت خود حدود 25 سال نماینده 25 تیم بوده است و معتقد است عشق طرفدارانش او را حمایت می کند.

افریدی گفت: “دوست داشتن خوب است. دیگر! من بسیار خوش شانس بودم که مردم هرگز از نشان دادن عشق خود به من دست نکشیدند ، صرف نظر از اینکه من اجرا کردم یا نه.”

“بازی من تغییر نکرده است و عشق مردم به من نیز تغییر نکرده است. من از این بابت از خداوند متعال سپاسگزارم. من مشتاقانه منتظر بازی در لیگ برتر لانکا برای امتیاز Halle هستم.”

بالا رفته

افریدی در مورد سریال “هندوستان و استرالیا” که مدتها انتظار آن را می کشید ، گفت که بازدیدکنندگان به محض پرواز با خانه بعد از شروع آزمایشات در آدلاید در ماه آینده ، غیبت کاپیتان ثابت او Wira Koli را احساس خواهند کرد ، اما گفت که بازیکنان می توانند قوی تر شوند. کوهلی سه آزمایش دیگر را برای شرکت در تولد اولین فرزندش از دست خواهد داد.

افریدی گفت: “بدون شک عدم حضور کوهلی احساس خواهد شد ، اما در آن زمان بازیکنان بسیار خوبی در هند هستند که باید از این فرصت استفاده کرده و آن را مورد توجه قرار دهند.”

مباحث ذکر شده در این مقاله