شلدون کوتلل در یک ویدیوی جادویی با ویدیوی محدود “سلام” را به کودکان آموزش می دهد. تماشا کردن

شلدون کوترل در یک فیلم جادویی با معلولیت به کودکان یاد می دهد که از آنها سلام کنند.  تماشا کردن

در ابتدا ، خود شلدون کوترل جشن را قبل از پیوستن بچه ها با شور و شوق به آنها برگزار می کرد.© توییتر


شلدون کوترل ، بولینگ سریع هند غربی ، راهنمای گام به گام برخی از کودکان را برگزار کرد و اوقات خوشی را در جشن تعطیلات معروف “سلام” سپری کرد. ویدئویی که به مناسبت روز جهانی کودک در روز جمعه توسط قلم رسمی کریکت Windies Cricket بارگذاری شده است ، نشان می دهد کوتل قدم به قدم کودکان را هدایت می کند. در ابتدا ، Pacer قبل از پیوستن بچه ها با شور و شوق زیادی جشن را به تنهایی انجام می داد و همه چیز بسیار جادویی به نظر می رسید. در زیرنویس توییتر آمده است: “امروز اینترنت روز جهانی کودک را جشن می گیرد! کودکان این فرصت را دارند که جهان را تغییر دهند و شرایط را تغییر دهند! # روز جهانی کودکان”.

بوق تجاری

کاترل آخرین بار در جریان سیزدهمین دوره لیگ برتر هند (IPL) در عمل دیده شد. این بازیکن 31 ساله پس از امضای مبلغ هنگفت ، نماینده Kings XI Punjab (KXIP) در IPL 2020 بود.

با این حال ، کوترل نتوانست تأثیر قابل توجهی بگذارد و فقط شش گل برای تعداد بازی های مشابه انتخاب کرد. رهرو توتی در یک بازی بسیار عالی مقابل Rajasthan Royals (RR) توسط Rahul Tewati به پنج شیشه در پشت صحنه رسید ، و او را به زودی محدود کرد.

بالا رفته

در مرحله بعدی ، KXIP پس از باخت در یک دیدار اجباری مقابل چنای سوپر کینگز (CSK) ، نتوانست به پلی آف لیگ پولدار راه یابد. سرخپوستان از بمبئی (میشیگان) با پیروزی در این فینال با پنج گل ، پایتخت دهلی (کاریتانسک) را شکست دادند.

این بازیکن 31 ساله برای گشت و گذار در نیوزیلند به تیم T20I West Indies پیوست. وست هند پس از دو مسابقه تمرینی برابر نیوزلند A ، چهار تست و سه T20I را مقابل نیوزیلند برگزار می کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله