شفیلد شیلد: میچل استارک پس از اینکه قاضی دو درخواست تجدیدنظر از تحویل های بعدی را رد کرد ، شوکه می شود. تماشا کردن

[ad_1]


گلدان سریع استرالیایی ، میچل استارک پس از آنکه داور میدانی دو بار متوالی درخواست تجدیدنظر او را از همان بتسنجان رد کرد ، شوکه شد. این حادثه در روز افتتاحیه بازی شفیلد شیلد بین کوئینزلند و نیو ساوت ولز رخ داد. در جریان گل چهارم سفر 83 کوئینزلند ، جک ویلدرموث با سرعت بالا اعتصاب کرد و حد تحویل قبلی را شکست – این همچنین اولین توپی بود که با آن روبرو شد. استارک وارد شد و یک تحویل کوتاه را درست در دنده های بیتمن قرار داد ، که باعث شد دروازه بان آنقدر متقاعد شود که حتی شروع به جشن گرفتن کرد.

بوق تجاری

با این حال ، داور بازی با درخواست تجدید نظر مخالفت کرد و بازیکنان نیو ساوت ولز را در یک شوک فرو برد. پس از تماشای بازپخش می توانید یکی از نظر دهندگان را نیز بشنوید که می گوید: “من فکر می کنم ممکن است از دستکش درست باشد” ، در حالی که نظر همکار او نیز موافقت کرد که بگوید “یک انحراف بزرگ وجود داشت ، من فکر کردم.”

cricet.com.au با به اشتراک گذاشتن یک فیلم از این حادثه ، در توئیتر خود نوشت: “شب پره مقدس! میچ استارک فکر کرد دو بار جک ویلدرموث را با دو توپ حذف کرد ، اما قاضی ایده های دیگری داشت!

اگرچه بلعیدن آنچه در هنگام زایمان قبلی اتفاق افتاد دشوار بود ، اما آنچه در هنگام زایمان بعدی اتفاق افتاد باعث شرمندگی بیشتر در New South Wales شد. بولینگ از پشت ویکت ، استارک یک پاس کوتاه پر از توپ را دید که درست جلوی وایلدرموث برخورد کرد ، اما داور هنوز حرکتی نکرد.

بالا رفته

در ابتدا مفسر گفت که می توان آن را خارج از پا قرار داد ، اما پس از بازبینی بازبینی ، تصمیم خود را تغییر داد و گفت: “این او را در صف قرار داد و همه چیز بسیار خوب به نظر می رسد. رشد تنها مشکل کوچک است ، اما استارک هم باور ندارد. “

در حالی که استارک احساس کرد روی دو گل پیاپی بدشانس است ، وایلدرموث دوام زیادی نیاورد و پس از برخورد با 13 توپ در چهار دوش با همان امتیاز پیش رفت. میچل استارک هنگامی که برگشت با ارقام 2/71 از 20 فریم به عنوان دیگ بخار جنوب جنوبی ولز انتخاب شد ، و ترنت کوپلند و شان ابوت همچنین کوئینزلند روز 1 را در 274/7 به پایان رساندند ، هر کدام دو ویکت گرفتند. با مهربانی برای یک قرن از مانوس لابوشان ، که 117 گل از 203 گل به ثمر رساند.

مباحث ذکر شده در این مقاله[ad_2]