شانس از دست رفته MS Dhoni که می توانست به قیمت بازی CSK مقابل RCB در IPL 2023 تمام شود. تماشا کنید

تماشا کنید: MS Dhonis شانسی را از دست می دهد که می توانست به قیمت بازی CSK در برابر RCB در IPL 2023 تمام شود.

MS Dhoni در حال فعالیت برای CSK در طول IPL 2023© توییتر

کاپیتان چنای سوپر کینگز، ام اس دهنی، به خاطر درخشش در پشت کنده ها و زیرکی فوق العاده اش به عنوان کاپیتان، شهرت جهانی دارد. با گذشت سالها، ضربات او به بخشی از فولکلور کریکت تبدیل شده است و به ندرت شانس خود را هدر می دهد. با این حال، یکی از این اتفاقات در جریان بازی لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل رویال چلنجرز بنگلور در روز دوشنبه رخ داد و ممکن است برای تیم او گران تمام شود. RCB از اخراج Virat Kohli متحیر شده بود و می توانست بدتر باشد اما Dhoni یک فرصت ساده را از دست داد.

فاف دو پلسیس، کاپیتان RCB، یک تحویل از آکاش سینگ انجام داد، اما دونی نتوانست یک صید نسبتاً ساده بگیرد. این راه نجاتی بود که دو پلسیس به آن نیاز داشت زیرا او 62 توپ را از 33 توپ شکست. او تیمش را هم به پیروزی رساند اما در نهایت میزبان 8 ران کوتاه آمد.

این خطا برای CSK بسیار پرهزینه بود و تقریباً به قیمت دو امتیاز حیاتی برای آنها تمام شد زیرا دو پلسیس 62 اینینگ از 33 اینینگ را شکست که پنج چهار و چهار شش ضرب داشت.

چنای سوپر کینگز در کمترین زمان برای ثبت پیروزی 8 ران مقابل رویال چلنجرز بنگلور در یک مسابقه لیگ برتر هند که منجر به 444 دوش در روز دوشنبه شد، جمع شدند.

دوون کانوی 83 گل از 45 تحویل به دست آورد و شیوام دوبی برای یک توپ 27 توپ 52 منفجر شد زیرا CSK پس از اینکه از او خواسته شد ابتدا ضربه بزند، امتیاز چشمگیر 226 را برای شش ارسال کرد. در پاسخ، RCB در 218 برای هشت به پایان رسید.

فاف دو پلسیس، کاپیتان RCB (62 توپ از 33 توپ) و گلن ماکسول (76 بر 36) CSK را ترساندند تا زمانی که در نقطه چین قرار گرفتند و 126 دوش برای ویکت سوم به اشتراک گذاشتند تا امیدها برای یک پیروزی مشهور دوباره زنده شود.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله