سیدنی سیکسرز امضای مجدد کارلوس براتویت در BBL 10 را تأیید کرد


سیدنی سیکسرز روز یکشنبه امضای مجدد دانشگاه کارلوس براتویت از غرب هند را در لیگ Big Bash (BBL) پیش رو تایید کرد. کمتر از یک هفته بعد از امضای قرارداد برتوا ، سخنگوی میچل استارک تأیید کرد که در شماره آینده BBL نیز برای تیم در دسترس خواهد بود.

بوق تجاری

واگن درام 32 ساله قبل از شروع مسابقات وارد استرالیا می شود و به عنوان سه بازیکن بین المللی سیکسرز به تام قرآن و جیمز وینس می پیوندد.

براتوایت پس از اینکه به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت ، در BBL 7 چهار بازی برای Sixers انجام داد و به تیم های طرفدار در یک پیروزی چهار بازی در پایان فصل کمک کرد که دو امتیاز از نیمه نهایی را برای آنها نجات داد.

“من از سیدنی خاطرات بسیار خوبی دارم. فکر می کنم سیدنی به راحتی به شهر مورد علاقه من تبدیل می شود. من از آنچه در دومین مسابقه آزمون خود در SCG بازی کردم خاطرات خوبی دارم و حتی از نحوه بازی در BBL خاطرات بهتری دارم. برای سیکسرها ، “براتوات در سیدنی رسمی گفت. انتشار شش.

وی افزود: “هاله زمین و کریکت در نیو ساوت ولز با کل تاریخ خاص و ویژه ای است. من اوقات فوق العاده ای را به یاد می آورم که با تیم خود در بازی ها و زمان های رختکن می رقصیدیم. این یک سازمان عالی است.”

گرگ شیپرد ، سرمربی تیم سیدنی سیکرز گفت که سیکسرها منتظر هر چیزی هستند که برات ویات به کریکت او می آورد.

“ما از احتمال پیوستن مجدد به کارلوس در این فصل بی نظیر BBL 10 هیجان زده هستیم. ما سه فصل پیش جنگیدیم و کارلوس به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و ما چهار چهارم را به پایان رساندیم و او سهم بزرگی در تعادل دوباره ما داشت.” – گفت شیپر.

وی افزود: “کارلوس مردی است که تلاشهای ما را در خارج و خارج از زمین پذیرفته است ، بنابراین ما در تلاشیم تا او را به تیم برگردانیم و تجربیات خود را برای پیگیری قوام خود و ضربه دیگری به عنوان قهرمانی وارد کنیم.”

بالا رفته

Sixers دفاع از عنوان را از 10 دسامبر برابر Hurricanes Hobart در اولین 3 بازی خارج از خانه در تاسمانی آغاز خواهد کرد.

تیم BBL Sixers اکنون از 19 بازیکن تشکیل شده است: شان ابوت ، جکسون برد ، کارلوس براتوئیت ، دن کریستین ، تام قرآن ، بن دوروشویز ، جک ادواردز ، میکی ادواردز ، مویس انریکز (کاپیتان) ، دانیل هیوز ، هایدن کر بن ماننتی ، استفان اوکیف ، جاش فیلیپ ، لوید پاپ ، جوردن سیلک ، میچل استارک ، جیمز وینس.

مباحث ذکر شده در این مقاله