سوپرلیگ 2020 پاکستان: واسم اکرم و پادشاهان کراچی پیروزی PSL را به دین جونز واچ اختصاص دادند


روز سه شنبه ، 17 نوامبر ، بابارا آزاما 63 ساله پادشاهان کراچی را به اولین عنوان خود در سوپرلیگ پاکستان (PSL) رساند و واسم آکرای مربی کراچی پیروزی را به دین جونز تقدیم کرد که در اثر حمله قلبی درگذشت. تشنج در اوایل سال جاری. قبل از اینکه بیماری همه گیر ویروس کرونا منجر به به تعویق افتادن مرحله حذفی مسابقات شود ، جونز در آستانه فصل PSL در ماه مارس به عنوان مربی کراچی منصوب شد. اکرم در ویدئویی که توسط شورای بین المللی کریکت (ICC) منتشر شد ، جایی که او توسط کراچی محاصره شده است ، گفت: “پادشاهان کراچی ، قهرمانان. این (پیروزی) دین جونز و برای طرفداران پادشاهان کراچی است.”

بوق تجاری

با تعقیب “تقویم های لاهور” برای “7” در فینال در ورزشگاه ملی کراچی ، میزبان با پنج ویکت در دست به هدف 18.4 فریم رسید.

جونز ، که اسلام آباد یونایتد را به عنوان مربی به دو عنوان PSL رساند ، سالهاست که در PSL شخصیت بزرگی است و پادشاهان کراچی و سلطان سلطان با ادای احترام به استرالیایی ، قبل از پلی آف “D” را در زمین ایجاد می کنند. برخورد شنبه گذشته.

کراچی در این بازی در Super Over برنده شد تا به فینال صعود کند و مولتان در Liminore 2 به Lahore Calenders که در Eliminator 1 پیشاور زالمی را شکست داد شکست خورد.

بالا رفته

در ابتدا چهار تیم نهایی لیگ شش تیمی – کراچی ، لاهور ، پیشاور و مولتان – به دلیل درگیری در ماه مارس بین پیشاور و کراچی مقابل لاهور ، قرار بود در مرحله نیمه نهایی با مولتان بازی کنند.

با این حال ، این بازی ها به دلیل همه گیری ویروس کرونا به تعویق افتاد ، که منجر به محاصره بسیاری از کشورهای جهان شد و بازیکنان خارجی را مجبور کرد تا به سرعت به کشورهای خود بازگردند.

مباحث ذکر شده در این مقاله