سوپرلیگ هند: ATK Mohun Bagan با بازی Kerala Blasters با نتیجه 1-0 آغاز می شود

سوپرلیگ هند: ATK Mohun Bagan با یک پیروزی شروع می کند

روی کریشنا در دقیقه 67 برای ATC Mohun Bagan ضربه ای زد که آنها Kerala Blasters را در دهانه ISL شکست دادند.© ISL / توییتر


Mohun Bagan در آواتار جدید خود هفتمین فصل سوپرلیگ هند را در بالاترین سطح آغاز کرد و روز جمعه با تک گل کرالا بلاستر پیروز شد. روی کریشنا ، مهاجم فیجی ، که فصل گذشته با 15 گل بهترین گلزن ATC بود ، پس از یک بن بست 67 دقیقه ای تمام گلهای مهم را به ثمر رساند تا هر سه امتیاز مهم برای تیم سبز و بورگوندی باشد. تیم زرد که در یک ترکیب دفاعی سنگین 4-2-3-1 بازی می کرد ، در تمام نیمه اول توانست ATKMB را خنثی کند ، اما پس از یک ساعت دویدن توپ آزاد را ترک کرد که فیجیان بین المللی با یک پایان آرام و مهار روی آن ضربه زد.

بوق تجاری

همه نگاه ها به باشگاه میراث موهون باگان 131 ساله بود که پس از “ازدواج” با سه بار دفاع مدافع ATK اولین حضور خود در ISL را انجام داد.

این مسابقه از توطئه جالبی برخوردار بود ، زیرا کیبو ویکون که فصل گذشته موهون باگان را به عنوان پنجم قهرمانی خود در لیگ رساند ، در لباس خلاف مقابل با پیراهن KBFC نشست و موفق ترین مربی ISL آنتونیو لوپز حباس در راس ATCMB بود.

حباس با به خدمت گرفتن ستاره Sandesh Jingan ، که در اولین حمله خود پس از اخراج طولانی مدت بیش از 12 ماه ، دفاع را بر عهده داشت ، ترکیب 3-5-2 را 3-5-2 نامید.

نیمه اول مسلط ATKMB را در اختیار داشت و هنگامی که Roy Krishna یک موقعیت زودهنگام را از دست داد ، چندین موفقیت اولیه را به دست آورد ، حتی اگر KBFC در 45 دقیقه اول از مالکیت توپ بیشتر برخوردار بود.

KBFC که توسط میزبان منصوب شد ، بیشتر تهدیدآمیز به نظر می رسید و در نیمه دوم با قصد حمله از زمین بیرون می آید.

بالا رفته

اما KBFC مجبور شد که هزینه آن را بپردازد زیرا روی کریشنا در نیمه اول سه اشتباه خود را اصلاح کرد تا شکارچی غیرقانونی به اختلاف دو طرف تبدیل شود.

این هدف کافی بود تا ATCMB قلب Kerala Blasters را غرق کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله