سونیل هواسکار می گوید: روهیت شارما “دوباره می آید” “بهترین خبر” برای کریکت هند است


کاپیتان سابق هند ، سونیل هواسکار ، از دیدن “مناسب” روهیت شارما در عمل خوشحال است ، که به اعتقاد او پیش از تور استرالیا “بهترین خبر برای کریکت هند” است. روهیت که هنگام بازی در IPL مقابل Kings of XI پنجاب از ناحیه همسترینگ از ناحیه ران دچار آسیب دیدگی شده بود ، یک هفته پس از اخراج از تیم مرتبط با استرالیا در زمین بدنسازی ، روز سه شنبه به پارک مقابل Sunrise در حیدرآباد بازگشت. گاواسکار در یوتیوب گفت: “هر آنچه در رابطه با مصدومیت او رخ داده باشد (روهیت) ، اگر این مورد را کنار بگذارید ، می گویم که خبر خوبی برای کریکت هند است که روهیت شارما می آید.” ورزش بله.

بوق تجاری

با این حال ، گاواسکار گفت که نگرانی های راوی شاسترا ، سرمربی و سوروو گانگولی ، رئیس BCCI ، که از بازیکن بزرگسال خواسته بود که عقب نشینی نکند ، نیز “درست” است.

وی گفت: “نگاه كنید ، نگرانی همه به طور كلی در مورد این است كه ممکن است وقفه ای ایجاد شود (اگر با شتاب برگردد) واقعی است. اما او اعتماد به نفس به نظر می رسید. او به سمت طناب های مرزی و همچنین دایره 30 حیاطی حرکت کرد.” گاواسکار

این کاشف افسانه ای گفت اگر BCCI بخواهد روهیت را برای یک آزمایش تناسب اندام دیگر انجام دهد ، هیچ آسیبی نخواهد داشت.

گاواسکار گفت: “او یک مسابقه را انجام داد تا نشان دهد که توانایی دارد ، اما اگر BCCI بخواهد دوباره شایستگی او را آزمایش کند ، پس مشکلی ندارد. از آنجا که آنها می خواهند توانایی کامل او را آزمایش کنند.”

گاواسکار همچنین ابراز عقیده گانگولی مبنی بر اینکه شرایط مسابقه کاملاً متفاوت از تورهایی است که فاقد هرگونه فشار هستند ، متفاوت است.

“ممکن است او تحت نظر باشد. معمولاً وقتی به دلیل مصدومیت برمی گردید ، باید چند مسابقه برگزار کنید ، زیرا وضعیت بازی وضعیت شما را تعیین می کند.

وی توضیح داد: “مهم نیست که چقدر خوب در تور ظاهر شوید ، در تنش نیستید ، اما وقتی فشار روی یک مسابقه را احساس می کنید ، این باعث می شود که درک کنید که چقدر خوب هستید.”

با این حال ، گاواسکار نمی خواست درگیر این س ofال باشد که آیا اگر روهیت به سمت تیم کنار بیاید ، درخواست تجدیدنظر از جانشین کاپیتان خود می کند یا خیر.

گاواسکار گفت: “کاپیتان ، نائب کاپیتان نباید به هیچ وجه مشکلی ایجاد کند. واقعیت این است که بازیکن باید برای بازی در دسترس باشد و او نیز در دسترس است.”

بالا رفته

“دو بار از روهیت قبل و بعد از مسابقه س wasال شد و او گفت كه او خوب است و حالش خوب است. به نظر می رسید با اعتماد به نفس است.

وی افزود: “بنابراین واقعاً منطقی نیست که به جزئیات آنچه قبلاً اتفاق افتاده است بپردازیم. بیایید در مورد امروز و امروز صحبت کنیم”.

مباحث ذکر شده در این مقاله