سونیل ستری به طور جدی برای ISL آماده می شود ، می گوید ماندن در حباب “دشوار” است – فوتبال

ماندن در حباب زیستی “کار آسانی نیست” ، اما سونیل چتری ، کاپیتان فوتبال هند ، با جدیت خود را برای مسابقات سوپرلیگ آینده هند آماده می کند ، و هر کاری را که برای یک مبارزات موفقیت آمیز با حق رای دادن در بنگالورو انجام می شود ، انجام می دهد. از انجام آموزش های مضاعف و خواندن کتاب تا تماشای پخش کننده و مورخ مشهور سر دیوید آتنبار “زندگی در سیاره ما” ، 36 ساله یکی از افراد مشغول سه قرن گذشته قرنطینه تیم در گوا بوده است.

چتری در ویدئویی که در توییتر خود منتشر کرد گفت: “این سومین هفته ما در حباب زیستی است و باید اعتراف کنم که این کار آسان نیست ، اما البته لازم است.” “ما یک جلسه دو بار انجام می دهیم و به عنوان یک تیم سعی می کنیم قبل از مسابقات در حداکثر فرم قرار بگیریم.”

این رویداد مبتنی بر حق امتیاز در 20 نوامبر با بازی ATK Mohun Bagan و Kerala Blasters در ایالت ساحلی آغاز می شود. هفتمین دوره مسابقات در سه مکان در گوا برگزار خواهد شد ، نه در سراسر کشور به دلیل بیماری همه گیر COVID-19.

“فقط 10 روز دیگر باقی مانده است و من مطمئن هستم که همه شما مانند من و کل تیم منتظر ISL هستید. مهاجم آس با در دست داشتن کتاب گفت: “در میان همه اینها ، من در تلاش برای یافتن وقت برای خودم هستم ، من فقط خواندن کتاب فوق العاده” بدن بیل بریسون “را به پایان رساندم و آن را به شدت توصیه می کنم.”

“همچنین ، من و همسرم به تازگی” زندگی روی سیاره ما “چهارشنبه” دیوید اتنبار “را به پایان رساندیم و عالی است. ما وقت زیادی را در شبکه های اجتماعی و تماشای تلویزیون می گذرانیم ، من توصیه می کنم شما یک ساعت و نیم را صرف تماشای حرفه سر دیوید آتنبار کنید.

“ببینید ، من قصد ندارم لوبیا را بریزم ، این یک سریال شگفت انگیز است ، به ویژه سریال جوان. لطفاً به این کار بپردازید و من مطمئن هستم که خواهید فهمید وقت شما ارزش آن را دارد. و باید بپذیرم یا بپذیرم که نه بیل برایسون و نه سر دیوید به من هزینه ای در قبال آن پرداخت نکردند. ”

چهارم ، در حال حاضر دومین گلزن برتر جهان در میان فوتبالیست های فعال – فقط کریستیانو رونالدو پرتغالی – چالش قهرمان سابق بنگالورو را در نسخه آینده ISL هدایت می کند. FC Bengaluru ، که از زمان حضور اخیر خود در صحنه بزرگ به دلیل تنظیمات حرفه ای خود شناخته شده است ، در سال 2018 قهرمان این مسابقات شد.