سوفن ترنر “گریه” می کند ، سوفن ترنر “گریه می کند” – Pryanka Chopra با آهنگ جدید تعطیلات برادران Jonas I Need You Christmas ، “وسواس” پیدا کرد – موسیقی

برادران جوناس – نیک جوناس ، جو جوناس و کوین جوناس – با تک آهنگ جدید خود به نام I Need You Christmas روحیه جشن را گسترش دادند. چند ساعت پس از انتشار ، این آهنگ به یک موفقیت واقعی تبدیل شد. پریانکا چوپرا و سوفی ترنر نیز او را تأیید کردند.

پریانکا ، که با نیک ازدواج کرد ، این آهنگ را در InstagramStories خود به اشتراک گذاشت و نوشت: “شما بچه ها این آهنگ را دوست دارید. من وسواس دارم # تعطیلات برای شنیدن انگشت خود را به سمت بالا بکشید. “در همین حال ، سوفی ، همسر جو ، واکنش کاملا احساسی نسبت به این قطعه داشت.” YES UHH YES I GONYTY B *** H – YOU “، او در استوری های اینستاگرامش نوشت ، به اشتراک گذاشت تصویری از آهنگی که در تلفن او به صدا درآمد.

اوقات خارجی

روز پنجشنبه ، برادران جوناس یک سری عکس خانوادگی از این جشن به اشتراک گذاشتند و آهنگ جدید خود را اعلام کردند. آنها امیدوار بودند که من به تو نیاز دارم کریسمس طرفداران آنها را با گرمی جشن و نشاط پر کند. “با چنین سال دیوانه وار ، همه ما واقعاً باید انتظار چیزی داشته باشیم … تعطیلات زمانی است که ما را به تاریکی نزدیک می کند و باعث شادی می شود” – – در پیام خود در اینستاگرام گفت.

همچنین ببینید: پدر هینا خان با ارائه 200 روپیه نقدی برای قهوه ، تمام کارتهای اعتباری وی را مسدود می کند. فیلم خنده دار را تماشا کنید

“برای ما ، این آهنگ خاطرات جنگ گلوله برفی کودکان و جستجوی نزدیکترین تپه برای سورتمه سواری را تداعی می کند. این باعث می شود که ما وقت خود را صرف تنظیم خانواده درخت کریسمس با خانواده کنیم. امیدوارم این بتواند همان احساسات گرما و خوشبختی را که آفرینش برای ما به ارمغان آورده است ، برای شما بچه ها ایجاد کند. خیلی دوستت داریم! “- در آن اضافه شده است.

سال گذشته ، برادران جوناس آهنگ دیگری را با موضوع تعطیلات “Like It’s Christmas” منتشر کردند.

Jonas Brothers ، یکی از محبوب ترین گروه های پسران 2000s ، در سال 2013 از هم جدا شد. با این حال ، نیک ، جو و کوین سال گذشته طرفداران خود را با یک آهنگ جدید Sucker غافلگیر کردند و جلسه خود را اعلام کردند.

دنبال کردن htshowbiz بیشتر