سوخویندر سینگ عاشق بحث در مورد جعل است: من نمی توانم این حقه ها را بزنم و خودم ببینم – موسیقی

بازدیدهای دقیق در ازای دریافت پول در دسترس است و نوازندگانی که در واقع از این ترفند برای افزایش کلیپ های خود استفاده می کنند اخیراً ظاهر شده اند و واقعاً همه را تحت تأثیر قرار داده اند. به نظر وی از سوخوایندر سینگ که بیش از سه دهه در صنعت موسیقی فعالیت داشته است ، س Askال کنید و او به روش خود پاسخ می دهد. این از زمانی ناشی می شود که نگاه ها و علاقه ها سرنوشت موسیقی را رقم نمی زدند.

«Maathe pe tilak lagane se se koi sant nahi ban jata. آواز و شادابی صدا را با هیچ پولی نمی توان خرید. این فقط بازدیدها را افزایش می دهد ، درست است؟ آواز مین rawangi thodi badhegi. امروزه ، تنها یک پادشاه وجود دارد ، سوهیندر سینگ ، که نمی تواند این هارکاتین ها را بسازد و به تنهایی بیفتد. “

Haymaker Chhaiyaan Chhaiyaan و Jai Ho همچنان اضافه می کنند که این به همه و سلیقه آنها بستگی دارد. او ادعا می کند که بتهای او از دوره دیگری می آیند.

“هنگامی که من شروع به گوش دادن به موسیقی جهان کردم ، این با ویتنی هوستون بود ، سپس لاتا منگشکار ، محمد رفیع ، کیشور کومار ، مانای دی از چهار سالگی. برخورد اصلی کی نِندس سون والون مین سه هون. زود می خوابم و زود بیدار می شوم. شخصی که می تواند با آرامش بخوابد ، به معنای داشتن آرامش در زندگی است. »

سینگ می گوید که آیا او توانسته از این نژاد موش دور بماند ، او همیشه به کار خود فکر می کرد ، نه به نتایج.

“از کودکی به خودم تلقین کردم که مهمترین چیز یک زندگی ساده است. من به تازگی سه ترانه خوانده ام و صبح زود از خواب برخاسته ام تا روی آنها کار کنم و حتی بعد از کار نیز احساس انرژی کردم. من زندگی می کنم ، با در نظر گرفتن طبیعت ، isiliye yeh unt shunt mujhse nahi hota “، – نتیجه گیری می کند.

دنبال کردن htshowbiz بیشتر