سوالاتی از رئیس رای دهنده سابق روهیت شارما ، که پس از کنار گذاشتن تیم هند به دلیل مصدومیت ، در IPL بازی می کند

درگیری روهیت شارما در بازی IPL در برابر SRH باعث ابروهای زیادی شد.© اینستاگرام


روهیت شارما که به دلیل مصدومیت اخیراً از تور هند در استرالیا محروم شده بود ، در آخرین مسابقه خود در لیگ IPL 2020 روز سه شنبه برای سرخپوستان بمبئی به میدان آمد که باعث ابروهای مختلفی شد. کاپیتان سابق هند ، دلیپ ونگسارکار ، که همچنین سرمربی سابق بود ، از مشارکت کاپیتان هند بمبئی در IPL س questionال کرد و پرسید که آیا لیگ از نمایندگی این کشور از اهمیت بیشتری برخوردار است؟ وی افزود: “حال سوال این است كه آیا IPL برای او از بازی در هند مهمتر است؟ آیا این باشگاه برای او از بازی در كشور مهمتر است؟ آیا BCPI به این امر جذابیت می بخشد؟ آیا علاقه فیزیولوژیك BCCI دچار نقصان شده است؟” صحیح آسیب دیدگی روهیت را تشخیص داده است. “به نقل از Times of India ، ونگسارکار گفت.

بوق تجاری

روهیت پس از مصدومیت از ناحیه همسترینگ در طی IPL 2020 برای سفر به استرالیا نامناسب اعلام شد. با این حال ، اندکی پس از مشخص شدن تیم ها ، او به تورها بازگشت و سپس بازی را انجام داد ، و این سوال را ایجاد کرد که چرا در تیم های هند قرار نگرفته است. .

روهیت قبل از اینکه در شارجه مقابل SunRisers حیدرآباد به میدان برود چندین بازی برای MI از دست داد.

اواخر این ماه ، هند قصد دارد برای یک تور کامل ، استرالیا را تور کند.

بالا رفته

این تور با یک سریال بین المللی یک روزه سه مسابقه ای آغاز می شود که از 27 نوامبر آغاز می شود.

سری ODI توسط سه بیست و دوازده تیم بین المللی نمایندگی می شود و سپس هر دو تیم در یک سری تست چهار مسابقه شرکت می کنند ، از جمله جلسه روزانه در آدلاید.

مباحث ذکر شده در این مقاله