سم کاران-شاهرخ خان استیچ بالاترین شراکت ششمین ویکت PBKS در تاریخ IPL

سام کوران و شاهرخ خان خفاش‌بازان کینگز پنجاب روز جمعه با ایجاد بیشترین تعداد ویکت ششم برای تیم خود در تاریخ لیگ برتر هند (IPL) تاریخ ساز شدند. کاران-شاهرخ در جریان مسابقه IPL 2023 تیمش مقابل راجستان رویالز در دارمسالا به این موفقیت دست یافت. این دو بازی بدون شکست 73 را برای ویکت ششم در تنها 37 توپ جمع کردند. آنها از KL Rahul و Harpreet Brar جلوتر بودند که در سال 2021 یک جایگاه 61 ران برای PBKS در برابر RCB تشکیل دادند. KL Rahul و Prabsimran Singh همچنین در اوت 2019 در یک ویکت ششم 53 ران مقابل Sunrisers Hyderabad شرکت کردند. در نهایت، شاهرخ همچنین با اودین اسمیت برای ششمین ویکت مقابل RCB در سال 2022 در 52 ران شکست ناپذیر ایستاد.

پس از اینکه RR اولین ضربه را زد، PBKS در 20 اور خود امتیاز 187/5 را به دست آورد. آن‌ها در ابتدا در برابر بولرهای RR مبارزه کردند و چهار ویکت خود را تنها برای 50 ران در 6.3 اور از دست دادند. جیتش شارما (44 توپ از 28 توپ، با سه چهار و سه شش) و سام کوران سپس یک پایه ویکت پنجم 64 ران دوختند تا PBKS را به بازی بازگردانند.

سپس در اورهای مرده، کوران (49* در 31 توپ، با چهار مرز و دو شش توپ) و شاهرخ خان (41* در 23 توپ، چهار مرز و دو شش توپ) با هم ترکیب شدند تا نرخ اجرا را افزایش دهند و PBKS را به یک مسابقه رقابتی بکشانند. نتیجه آنها در دو اور آخر 46 دوش به ثمر رساندند.

ناودیپ ساینی (3/40) منتخب بولرهای RR بود. ترنت بولت و آدام زامپا هر کدام یک ویکت گرفتند.

در تعقیب 188، RR زود به جاس باتلر برای اردک باخت، پنجمین فصل او. سپس Yashaswi Jaiswal (50 در 36 توپ، با هشت توپ چهار) و Devdutt Padikal (51 در 30 توپ، با چهار مرز و سه شش شش) یک پایه 73 ران برای ویکت دوم دوختند و به RR کمک کردند تا به عقب برگردد. بعداً، کامئوهایی از شیمران هتمایر (46 در 28 توپ، چهار مرز و سه توپ شش)، رایان پاراگ (20 در 12 توپ، با یک توپ چهار و دو شش) و دهروو ژورل (10 * در چهار توپ) به RR کمک کردند تا آخرین بازی را برنده شود. برنده تریلر چهار ویکت.

کاگیسو رابادا (2/40) منتخب پرتاب کننده های PBKS بود. سام کوران، ناتان الیس، دیپاک چهار و آرشدیپ سینگ هر کدام یک ویکت گرفتند.

پادیکال برای پنجاه سالگی برنده جایزه مرد مسابقه شد.

با آن، RR با هفت برد و هفت باخت در رده پنجم جدول امتیازی قرار دارد. آنها در مجموع 14 امتیاز دارند. اگر رویال چلنجر بنگلور (RCB) آخرین مسابقه خود را مقابل گجرات تایتانز با اختلاف زیادی شکست دهد و هندی‌های بمبئی نیز آخرین بازی خود را مقابل سان رایزرز حیدرآباد ببازند، همچنان می‌توانند به جمع چهار تیم برتر صعود کنند.

کمپین PBKS IPL 2023 به پایان رسیده است. آنها با شش برد و هشت باخت هشتم شدند. آنها در مجموع 12 امتیاز دارند.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله