سرجیو لوبرا ، مربی جدید ، به دنبال تغییر سرنوشت شهر بمبئی – فوتبال است

یک فصل جدید ، یک تیم جدید ، یک گروه جدید از مالکان و یک تیم جدید – همه چیز در مورد سوپرلیگ هند (ISL) تازه برای بمبئی سیتی FC و سرمربی جدید آنها سرجیو لوبری احساس می شود. لوبرا در یک گفتگوی بزرگنمایی از گوا گفت: “بله ، خیلی چیزهای جدید است.” “ما باید سخت کار کنیم زیرا اگر شما نیاز به معرفی چیز جدید دارید ، به زمان بیشتری نیاز دارید. و وقت نداریم. ”

اما اگر یک نفر وجود دارد که می داند چگونه یک تأثیر فوری ایجاد کند ، آن Lobera است. مربی اسپانیایی بر گوا بسیار موفق نظارت داشت. او مسئولیت را در سال 2017 به عهده گرفت و آنها را به نیمه نهایی ISL (18-2017) ، فینال ها (19-2018) و عنوان سوپرجام 2019 فرستاد. لوبرا در اواخر فصل گذشته به رغم خصومت داخلی در بالای جدول نشسته بود ، اخراج شد.

گروه فوتبال سیتی (CFG) ، که نوامبر گذشته اکثریت سهام تاریخی بمبئی را به دست آورد ، به لوبرا حمله کرده است. بمبئی سیتی مدت طولانی ناکام بوده و تنها دو بار به پلی آف صعود کرده است. در لوبر وظیفه او قطع شده است. او مجبور است مدل FC Goa خود را در بمبئی ، در فصل حباب های زیستی پیچیده در گوا ، بدون حتی پیش فصل منظم قرار دهد.

“این یک چالش بزرگ است. اوضاع دائماً در حال تغییر است – در قرنطینه بچه هایی وجود دارند ، بازیکنانی از آنجا بیرون می آیند که برخی از آنها مصدومیت دارند. شاید فقط سه تا چهار روز قبل از بازی اول بتوانید با یک تیم کامل کار کنید. کار آسانی نیست. اما من این را نه به عنوان یک مشکل بلکه به عنوان یک چالش درک می کنم.

“فصل اول من با گوا مانند فصل دوم و سوم نبود. شما برای ساختن یک تیم زمان لازم دارید ، بفهمید بازیکنان از من چه نیاز دارند و من به عنوان مربی از آنها چه نیاز دارم. اما این فوتبال حرفه ای است و ما باید از ابتدا رقابت کنیم. ما تجمل وقت برای پیشرفت نداریم ، بنابراین امیدواریم که بتوانیم با پیروزی پیشرفت کنیم ، “لوبرا گفت.

خوشبختانه لوبرا ، مارک فوتبال مهاجم او مطابق با دیدگاه CFG در بمبئی است. و بنابراین خریدهای پر سر و صدا پر از ستاره ای – مانند آدام لو فوندره از لیگ A و بارتولومئو اوگبچه از انفجارهای کرالا آغاز شد. لوبرا همچنین چندین بازیکن اصلی از تیم گوا خود را به همراه آورد – هوگو بوموس ، احمد جاهو ، مارتادو فول و ماندار رائو دسایی.

لوبرا گفت که اولین باری که از منچستر برای دیدار با مقامات ارشد CFG بازدید کرد ، بلافاصله متوجه شد که آنها از نظر دیدگاه باشگاه در یک صفحه هستند. “این چیزی بود که باید قبل از شروع کار با هم کاملاً واضح باشد. به عنوان مربی کار با این گروه شگفت آور است – از نظر پشتیبانی که دریافت کردم ، بهترین بود. من هر روز که سعی در ایجاد این تیم داشتم با آنها صحبت می کردم. این بسیار مهم است زیرا شما مجبور نیستید به عنوان مربی وقت بگذارید تا دقیقاً توضیح دهید که من چه می خواهم و آنچه را که باید برای بازیکنان برای انجام یک کار خوب امتحان کنید.

یکی از مربیان موفق لیگ با سه بازی پلی آف که می توانست در سه فصل نشان داده شود بدون اینکه دست خود را روی جام ISL نشان دهد ، باید احساس شگفت انگیزی داشته باشد. لوبرا امیدوار است که این وضعیت را برای خودش و برای شهر بمبئی تغییر دهد.

“رویای من کسب یک جام است. این همان چیزی است که تمام خانواده ما در بمبئی می خواهند. اما باید روی مواردی تمرکز کنیم که می توانند این امکان را فراهم کنند. و ما امیدواریم که اگر هر روز سخت کار کنیم ، در پایان فصل قادر به انجام آن خواهیم بود. “