ستارگان ملبورن – سیدنی سیکسرز: میچل استارک وقتی همسر آلیس هیلی سن 48 سالگی خود را در لیگ گرند باش در میان زنان شکست ، کف می زند. تماشا کردن

تماشا کنید: وقتی همسر آلیس هیلی 48-Ball Century را شکست میچل استارک کف می زند

آلیس هیلی چهارمین لحظه WBBL خود را در پیروزی سیدنی سیکسرز مقابل ستارگان ملبورن به دست آورد© توییتر


آلیس هیلی یک گل برای سیدنی سیکسرز در یکشنبه مسابقات لیگ زنان Big Bash (WBBL) مقابل ستارگان ملبورن در بیضی شمالی سیدنی گل زد. سیکسرها با پنج ویکت پیروز شدند. وقتی به لحن خود رسید ، مورد تشویق هواداران و هم تیمی های حاضر در ورزشگاه و همچنین همسرش میچل استارک قرار گرفت. یک پیکر استرالیایی در زمین مسابقه حضور داشت و می توانست هنگام ضربه زدن به چهار نفره برای رسیدن به سن 48 سالگی ، دستانش را دست زد. اطلاعات رسمی در مورد این مسابقات ، نکته اصلی هلی را که به این قرن رسیده بود ، عنوان کرد و آن را نامید: “HELLO HUNDRED! او یک قرن شگفت انگیز را فقط با 48 توپ به ارمغان می آورد. چه افسانه ای # WBBL06.”

بوق تجاری

هیلی و استارک در سال 2015 نامزد کردند و در آوریل 2016 ازدواج کردند. گفته می شود این دو نفر اولین بار در حالی که نه سال داشتند ملاقات کردند.

این چهارمین صد WBBL هیلی بود. این جوان 30 ساله از 52 تولد 111 دویدن با نرخ اعتصاب 213.46 انجام داد. او همچنین برش 15 چهار و شش شش. او توسط تس فلینتف اخراج شد.

تون هیلی همچنین چهارمین WBBL قرن چهارم شد. او فقط با 48 گل به صد سالگی خود رسید.

بالا رفته

این یک برد راحت برای سیکسرز بود که یک مبارزات انتخاباتی بسیار بدی را پشت سر گذاشتند اما موفق شدند در مقابل میزهای بازی به پیروزی برسند. سیکسر به دلیل اجرای تمیز جای خود را در پلی آف از دست داد.

سیدنی با شش برد در 14 بازی فصل منظم را در مکان پنجم به پایان رساند. آنها شش مسابقه را باختند. در همین حال ، ملبورن استارز در جایگاه نخست جدول قرار گرفت و از 14 بازی در هشت بازی پیروز شد و در سه بازی شکست خورد.

مباحث ذکر شده در این مقاله