ساینا نوال نظرات پارینتی چوپرا را از این فیلم بیوگرافی مشترک می داند و بازیگر بالیوود را شبیه او می داند. تصویر را ببینید

ساینا نوال با نگاهی به فیلم بیوگرافی ، پارینتی چوپراس را به اشتراک می گذارد و بازیگر بالیوود را شبیه او می نامد.  تصویر را ببینید

Parinetti Chopra ساینا نوال را در یک فیلم بیوگرافی ستاره بدمینتون روی صفحه بزرگ به تصویر می کشد.© اینستاگرام


ساینا نوال ، ستاره بدمینتون هند ، در توییتر خود تصاویری از نگاه جدید بازیگر بالیوود به نام Parinetti Chopra را از نسخه بیوگرافی خود به اشتراک گذاشت. با ارسال مجدد عکس هوادار در توییتر ، ساینا نوال Parinetti Chopra را شبیه او خواند. ساینا نوال این تصویر را امضا کرد: “زیبا و جذاب من # ParineetiChopra #sainamovie.” به تازگی ، ستاره بدمینتون هنگامی که عکس هایی را از تعطیلات در مالدیو با همسرش Parupali Kasyap به اشتراک گذاشت ، به شبکه های اجتماعی حمله کرد. ساینا نوال و همسرش ماه گذشته از مسابقات اوپن دانمارک کناره گیری کردند.

بوق تجاری

نوال از نمایندگان مسابقات قهرمانی بدمینتون انگلیس به دلیل برگزاری مسابقات در ماه مارس ، علی رغم افزایش موارد آلودگی به ویروس کرونا در سراسر جهان ، انتقاد کرد.

شماره 1 جهان سابق مقامات را به ترجیح سود اقتصادی به سلامتی بازیکنان متهم کرده است.

نوال ، که در المپیک 2012 لندن برنز گرفت ، در توییتر گفت: “تنها چیزی که می توانم به آن فکر کنم این است که به جای رفاه بازیکنان ، به دلایل مالی اهمیت بیشتری می دهند.”

شاتل 30 ساله در رده 20 قرار دارد و تنها رویداد تور جهانی (دانمارک اوپن) را که در این فصل برگزار شد از دست داد.

با توجه به بیماری همه گیر ویروس کرونا ، BWF از زمان قهرمانی انگلیس در مارس سال جاری ، همه رویدادهای مهم را به تعویق انداخته است.

بالا رفته

دارنده مدال برنز بازی های المپیک لندن پس از استراحت ناشی از ویروس کرونا در ماه آگوست تمرینات خود را در حیدرآباد آغاز کرد.

ماه گذشته ، نهوال و كاسیاپ مشكلات آسیب دیدگی را رد كردند و گفتند كه فصل آینده با تور آسیایی در ژانویه آغاز می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله