ساکشی دونی تولد خود را به همراه MS Doni ، Ziva جشن می گیرد. Ch

ساکشی دونی تولد 32 سالگی خود را به همراه MS Doni ، Ziva جشن می گیرد.  Ch

ساکشی دونی تولد 32 سالگی خود را پنجشنبه 19 نوامبر جشن می گیرد.© ساکشی دونی / اینستاگرام


MS دونی ، همسرش ساكشا و دخترش Ziva اواخر عصر در جشن تولد 32 سالگی ساكشا مشاهده شدند. ساکشی عکسی را در استوری های خود در اینستاگرام منتشر کرد که نشان می داد شوهرش زیوا را در آغوش و الاغش محاصره شده توسط دوستانش می اندازد. دو کیک تولد نیز روی میز جلوی آنها دیده شد. ساکشی در داستان هایش برای تشکر از دوستانی که تولدش را تبریک گفتند ، یک سری عکس ارسال کرد. این یکی از موارد نادر حضور عمومی MS Dhoni در خارج از تعهدات کریکت وی بود.

بوق تجاری
t6o1ln1g

ساکشی دونی تولد 32 سالگی خود را جشن گرفت

آخرین باری که دانی در عمل دیده شد ، در جریان لیگ برتر هند (IPL) 2020 بود ، جایی که او بر پادشاهان چنی سوپر بود

با این حال ، امسال CSK بهترین فصل را پشت سر نگذاشت ، زیرا در جایگاه هفتم قرار گرفت و برای اولین بار در تاریخ خود نتوانست به پلی آف صعود کند.

دانی ، که در آگوست امسال اعلام کرد از کریکت بین المللی خارج شده است ، با خفاش نیز از بهترین فرم دور بود ، زیرا او از 25 مسابقه از 14 مسابقه با ضربات 116.27 توانست فقط 200 دوی اجرا کند.

بالا رفته

با توجه به مزایده های گوشه ای IPL 2021 ، خواستار بازسازی اساسی تیم CSK برای بازسازی برای آینده پس از عملکرد ناخوشایند آنها در IPL 2020 است ، جایی که بسیاری از بازیکنان ارشد آنها تلاش کردند تا تأثیر بگذارند.

آکاش چوپرا ، کاشف و مفسر پیشین هند از CSK خواسته است که MS Dhoni را در آستانه حراج بزرگ آزاد کرده و در صورت لزوم از طریق کارت مناسب مسابقه ، آن را بازخرید کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله