ساچین تندولکار ، برایان لارا رقابتی رقابت در زمین گلف. تماشا کردن

ساچین تندولکار ، برایان لارا رقابتی رقابت در زمین گلف.  تماشا کردن

ساچین تندولکار و برایان لارا می خواهند با کریکت در زمین گلف کنار بیایند.© توییتر


ساچین تندولکار و برایان لارا به عنوان دو بازیکن برتر تاریخ کریکت شناخته می شوند. درخشش و سازگاری چشمگیر آنها زمینه را برای یک رقابت بزرگ فراهم کرد ، زیرا آنها همیشه تحت فشار بودند تا کشورهای خود را به سمت پیروزی سوق دهند. تندولکار و لارا کاملاً بیرحمانه نسبت به یکدیگر رفتار کردند و در پی برتری یکی پس از دیگری رکورد را از بین بردند. اگرچه خارج شدن از بازی معمولاً چنین رقابتی را به پایان می رساند ، اما به نظر نمی رسد که برای دو افسانه بازی صدق کند. اکنون Tendulkar و Lara در تلاشند تا با کریکت سازش کنند ، این بار در زمین گلف ، همانطور که در یک فیلم منتشر شده در حساب رسمی Tendulkar در اینستاگرام دیده می شود. در زیرنویس آمده است: “brianlaraofficial و من … این بار در زمین گلف”

بوق تجاری

Tendulkar در حال حاضر در دفاع از قهرمان لیگ برتر هند (IPL) بمبئی هند (میشیگان) ، که در سیزدهمین دوره لیگ غنی ها به عنوان معلم ، پیروز ظاهر شد ، نقش دارد.

در فینال میشیگان با پنج دروازه پایتخت های دهلی (DC) را شکست داد و عنوان پنجم خود را از آن خود کرد.

کاپیتان روهیت شارما بهترین گلزن فینال شد و 68 گل از 51 زایمان را به ثمر رساند ، زیرا حق امتیاز مستقر در بمبئی با 157 رانندگی با هشت گل هدف خود را به دست آورد.

مطالب پیشنهادی  MI vs PBKS Live Score، IPL 2023: سرخپوستان بمبئی به دنبال ادامه بردهای خود در برابر پنجاب کینگز هستند

بالا رفته

Tendulkar به مدت 25 سال به عنوان بالاترین گلزن در آزمون ها و ODI به حرفه بازیگری خود پایان داد. این مرد 47 ساله ، 15921 مورد از 200 آزمایش و 18،426 مورد از 463 مورد ODI را جمع آوری کرده است.

لارا رکورد بالاترین رده بندی انفرادی را به خود اختصاص داده است – 400 شکست بدون شکست برابر انگلیس در آنتیگوا در سال 2004.

مباحث ذکر شده در این مقاله