ساوت گیت از سه نفر انگلیس حمایت می کند تا پس از انتقال از ایرلند – فوتبال – بدرخشند

گرت ساوت گیت از دکلان رایس و هاک گریلیش و همچنین مایکل کین مدافع هافبک ها که پس از یک بازی موفق در انگلیس از ایرلند نقل مکان کرده است ، حمایت کرده است. رایس وستهم یونایتد سه بار به ایرلند محدود شده است و گریلیش و اورتون کین استون ویلا قبل از اینکه آینده خود را به انگلیس بدهند در تیم های جوانان ایرلند بازی کرده اند.

حالا این سه نفر پس از نامگذاری به عنوان بخشی از انگلیس برای یک بازی دوستانه آینده ، برای اولین بار پس از انتقال آماده می شوند تا با ایرلند دیدار کنند.

سوگیت به رسانه های انگلیس گفت: “… من فکر می کنم سه پسری که با آنها داریم به نظر می رسد می توانند حرفه ای بین المللی خوبی داشته باشند و ما فقط روی آن قسمت تمرکز کرده ایم.”

“ما بسیاری از چنین شرایطی داریم. ما ماه گذشته در ولز بازی کردیم و آنها چند بازیکن داشتند که در دوران جوانی با ما بودند: تایلر رابرتز و اتان آمپادو. ما نمی خواستیم آنها را از دست بدهیم.

“من فکر می کنم همه با بازیکنان دو ملیت با این مشکلات روبرو هستند. ما همیشه باید تعادل را اصلاح کنیم تا خیلی زود آنها را محدود نکنیم و آنها را از رفتن به جای دیگر باز داریم. “

انگلیس در تاریخ 12 نوامبر قبل از بازی های گروه 2 لیگ ملت ها برابر بلژیک در مقابل بلژیک در 15 نوامبر و ایسلند در 18 نوامبر به مصاف ایرلند می رود.