ساوتهمپتون در بالای پیروزی برابر “نیوکاسل” – 2: 0 – فوتبال به پیروزی رسید

ساوتهمپتون پس از پیروزی راحت 2-0 خانگی مقابل نیوکاسل یونایتد در لیگ برتر ، برای اولین بار از سال 1988 مقام اول لیگ برتر انگلیس را به دست آورد.

چه آدامز میزبان را به برتری هفت دقیقه ای رساند و تنها تعجب این بود که تا دقیقه 82 نیاز بود تا ضربه استوارت آرمسترانگ به تور دروازه برتری دو برابری برسد.

حاشیه شکست ، نیوکاسل را که تقریباً هیچ چیزی به عنوان یک نیروی مهاجم ارائه نمی داد ، تملق می داد.

پنجمین برد فصل ساوتهمپتون ، با شکست در دو بازی شروع ، آنها را با اختلاف 16 امتیاز از هشت بازی و بالاتر از قهرمان لیورپول با تفاضل گل جابجا کرد.

نیوکاسل با 11 امتیاز در رده یازدهم قرار دارد.

این بار سال گذشته ، کار رئیس Sents رالف هازنگوتل پس از شکست سنت ماری در “لستر سیتی” با نتیجه 9 بر 0 آشکار به نظر می رسید – یک پیروزی رکورد خارج از خانه در لیگ برتر انگلیس.

اما تغییر شکل تقریباً به همان ترکیب قابل توجه بوده است و ساوتهمپتون برای اولین بار به نظر نمی رسد در رده های بالای لیگ برتر باشد.

آنها بدون دنی انگز بهترین گلزن بازی کردند که در هفته گذشته در پیروزی مقابل استون ویلا پس از مصدومیت تحت عمل جراحی زانو قرار گرفت ، اما این حمله حملات آنها را کم رنگ نکرد.

ساختمان غیر ثابت

ساوتهمپتون از ابتدا در سراسر نیوکاسل در جریان بود و تنها هفت دقیقه طول کشید تا دروازه حریف را باز کنند.

آدامز مجبور شد کارل دارولو را نجات دهد ، اما بازدیدکنندگان نتوانستند خطر را برطرف کنند و وقتی میگل آلمیرون مالکیت تئو والکات را از دست داد ، مهاجم سابق انگلیس آدامز را خط زد تا با یک شلیک مهار نشدنی به تور برخورد کند.

والکات ، که از اورتون اجاره فصلی دریافت کرد ، در مرکز بهترین لحظات ساوتهمپتون قرار داشت و چند لحظه قبل از افزایش دو برابری برتری تیمش قبل از وقت استراحت فاصله داشت ، زیرا تلاش های پیچش او نزدیک نوار بود.

این شب عالی برای این بازیکن 31 ساله بود که اولین بازی خانگی خود را پس از ترک باشگاه در ساحل جنوبی برای ساوتهمپتون انجام داد تا نوجوانان در سال 2006 به آرسنال بروند.

بازی پرسرعت و بی امان ساوتهمپتون نیوکاسل را به خطا کشاند و میزبان در عرض یک دقیقه از وقفه دو بار به این تیم نزدیک شد. تلاش های جان بدنارک از روی خط حذف شد و سپس ضربه اوریولا روم به تیر دروازه برخورد کرد.

والکات می توانست قبل از این که آرمسترانگ با ضربات پایانی امتیازات را بدست آورد ، یک پنالتی بزند.

والكوت به Sky Sports گفت: “حضور در آن یك موفقیت خارق العاده و افتخار است ، جایی كه همه چیز برای من شروع شد.”

“ما روی یکدیگر بسیار کار می کنیم و به دلیل عملکردهایمان آنجا هستیم. از 1-0 ناراحت کننده بود زیرا ما خیلی تسلط داشتیم. اما استوارت هدف را شایسته دریافت کرد.

“من اینجا چند خاطره عالی دارم ، اما می خواهم خاطرات جدیدی بسازم.”