سانیا میرزا برای 34 سالگی تولد خود عکسهای خانوادگی شایسته ای منتشر می کند. عکس را ببینید

سانیا میرزا برای 34 سالگی تولد خود عکسهای خانوادگی شایسته ای منتشر می کند.  عکس را ببینید

سانیا میرزا به همراه پسرش ایذان در حین مسابقه تنیس© اینستاگرام


ستاره تنیس هند ، سانیا میرزا روز یکشنبه 34 ساله شد و او این جشن را با همسرش شعیب مالک و پسرش ایذا جشن گرفت. برنده شش بار گرند اسلم از طریق اینستاگرام چندین عکس از شب را به اشتراک گذاشت و این مورد حمایت طرفداران قرار گرفت. سانیا در سال 2010 با مالک کریکت پاکستانی ازدواج کرد و در سال 2018 با پسر آنها آشنا شد. وی اخیراً پس از به دنیا آوردن پسری به تنیس بازگشت. یکی از این عکس ها کل خانواده بود که او آن را “خانه” نامید.

بوق تجاری

روز یکشنبه بسیاری از افراد مشهور برای انتقال خواسته های خود به شبکه های اجتماعی رفتند. یوراج سینگ ، کریکت سوار اسبق هند نیز در توییتر خود نوشت و نوشت: “تولدت مبارک ، مامان میرزا سانیا! امیدوارم برای سال پیش” آس “داشته باشی! بارهای عشق همیشه.”

به تازگی ، میرزا به طور فعال در شبکه های اجتماعی کار می کند ، بیشتر عکس های او به پسرش اختصاص دارد. در اوایل سال جاری ، او همچنین اولین هندی شد که جایزه Fed Heart را از آن خود کرد.

وی پیش از آنکه در سال 2013 از تک نفره خارج شود ، در بین انجمن تنیس زنان در هند رتبه اول را کسب کرد. وی که متخصص دوبل است ، جوایزی نیز از آرجونا ، پادما سری ، راجیو گاندی هل راتنا و پادما بوشن دریافت کرده است.

در سالهای اولیه ، وی همچنین در سال 2005 موفق به کسب عنوان جدید WTA شد. به عنوان خط حمله تهاجمی شناخته می شود ، یک حمله زمینی قوی دارد. وی همچنین به دلیل بازگشت به دوره های شغلی ، به ویژه با برندگان در گردش شناخته شده است.

مباحث ذکر شده در این مقاله