روهیت شارما نشانه تبلیغاتی خنده داری را در تبلیغ IPL 2020 قرار داده است که نشان می دهد هندی های بمبئی تنها در سال های عجیب و غریب برنده هستند

روز سه شنبه ، 10 نوامبر ، روهیت شارما هندی های بمبئی را به پنجمین عنوان IPL رساند© BCCI / IPL


سه شنبه گذشته ، روهیت شارما پنجمین عنوان قهرمانی لیگ برتر هند (IPL) را با سرخپوستان بمبئی بدست آورد ، بنابراین شانس کسب عنوان قهرمانی را در سالهایی که به تعداد عجیب و غریب – 2013 ، 2015 ، 2017 و 2019 به پایان رسید ، از بین برد. پخش کنندگان IPL حتی از تبلیغات تجاری فیلمبرداری می کردند. که نشان می دهد چگونه “بمبئی” Rohit “فقط در سالهای عجیب” جایزه های IPL را بدست آورد. روهیت پس از برنده شدن در IPL 2020 ، این آگهی را در توییتر خواند و نوشت: “ما حتی در این فصل هم رفتیم. مادر بولا از این اجازه متنفر برخوردار است (گفت که محاسبات آنها خاموش است).”

بوق تجاری

روهیت در فینال مقابل پایتخت های دهلی در 156 دوش در بمبئی 68 گل زد و با به ثمر رساندن هشت گل تیمش را به رسیدن به هدف کمک کرد.

روهیت در طی مراحل لیگ از ناحیه همسترینگ آسیب دید و مجبور شد چهار مسابقه را از دست بدهد تا اینکه به آخرین بازی لیگ در بمبئی بازگشت.

وی این مسابقات را با 332 دویدن از 12 بازی در 27.66 و در طول سه نیم قرن به پایان رساند.

با این حال ، ضرب و شتم که بازوی راست خود را باز کرد ، برای یک روز از استرالیا و “International Twenty20” از تیم “هند” و “تورنسترن بیست 20” از تیم اخراج شد تا اجازه دهد تا بتسمن پس از IPL استراحت کند و به طور کامل از آسیب دیدگی بهبود یابد.

بالا رفته

او در گروه آزمایشی قرار گرفت – هند چهار آزمون را انجام داد ، با اولین آزمایش در 17 دسامبر در آدلاید شروع شد – پس از اینکه در زمان اعلام تیم در ماه اکتبر ، از آزمون محروم شد.

در تیم های تجدید نظر شده که در ماه نوامبر اعلام شد ، روهیت جایی در تیم آزمون پیدا کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله