روهیت شارما در هنگام بحث و جدال پیرامون مصدومیت همسترینگ سکوت را می شکند


هولابالا از ناحیه همسترینگ خجالت کشید و همچنین توسط روهیت شارما سرگرم شد ، که می گوید او همیشه می دانست مصدومیت دیگر آنقدر جدی نیست و او برای جنگ در استرالیا آماده است. معاون هندی “شمشیرهای سفید” در یک مصاحبه مفصل با PTI ، در مورد آسیب دیدگی عضله همسترینگ چپ در حین IPL صحبت کرد ، که پس از بازگشت به میادین چند روز پس از خارج شدن از تور استرالیا در اوایل این ماه متعاقباً او به گروه آزمایشی اضافه شد.

بوق تجاری

روهیت گفت: “راستش ، من نمی دانم چه خبر بود و همه در مورد چه صحبت می کردند. اما بگذارید این را ضبط کنم ، من در تمام مدت با سرخپوستان BCCI و بمبئی صحبت کرده ام.”

در فینال IPL 2020 برابر پایتخت های دهلی ، او درد را شکست داد و در 68 بازی با 50 توپ پیروز شد. روهیت در حال حاضر قبل از عزیمت به استرالیا ، در حال تمرین و تمرینات قدرتی در آکادمی ملی کرکت (NCA) در بنگالورو است.

وی گفت: “من به آنها (سرخپوستان بمبئی) گفتم كه می توانم وارد میدان شوم زیرا این كوتاه ترین قالب است و من می توانم شرایط را به خوبی مدیریت كنم. وقتی فهمیدم همه چیز در كانون توجه است ، آنچه باید انجام دهم”.

“همسترینگ کاملاً خوب است. فقط روند خوب و قوی شدن آن را شروع کردم. قبل از پخش قالب طولانی تر ، من کاملاً باید درک می کردم که سنگی روی سنگ باقی نمانده است ، احتمالاً این دلیل من این است که NCAs ، “Rohit اضافه شده است.

برای روهیت ، صحبت های بیرون در مورد آسیب دیدگی و شرکت بعدی در پلی آف IPL اهمیت چندانی نداشت.

وی گفت: “بنابراین من اهمیتی نمی دهم كه x ، y یا z در مورد چه چیزی صحبت می كند ، آیا او در استرالیا خواهد بود یا خیر.”

“پس از آسیب دیدگی ، برای دو روز آینده فقط لازم بود که بفهمم در 10 روز آینده می توانم چه کار کنم و آیا می توانم بازی کنم یا نه.”

تا زمانی که کسی به زمین نرود ، نمی داند که چگونه بدن تشکیل می شود ، مانند یک کاپیتان پنج بار قهرمان IPL احساس می شود.

“اما هر روز همسترینگ تغییر می کند (درجه آسیب دیدگی). نحوه پاسخ من تغییر می کند ، بنابراین من کاملاً مطمئن هستم که می توانم بازی کنم و در آن لحظه با او ارتباط برقرار کردم.

“من به آنها گفتم که فکر می کنم خوب است درست قبل از پلی آف بازی کنم. اگر ناراحتی وجود داشته باشد ، من در پلی آف بازی نمی کنم.”

روهیت سه هفته و نیم طول کشید تا آماده آزمایش شود و او نمی فهمد که این هیاهو چیست ، با توجه به اینکه این سریال از 17 دسامبر آغاز می شود.

“البته ، ما هنوز هم باید روی همسترینگ کار کنیم. به همین دلیل من برای ادامه روند توپهای سفید به استرالیا نرفتم ، زیرا بازیهایی از این دست” پشت سر من “وجود دارد.

“بنابراین من فکر کردم که اگر 25 روز روی بدنم کار کنم ، احتمالاً می توانم بروم و بازی های آزمایشی انجام دهم. بنابراین برای من یک تصمیم آسان بود و نمی دانم چرا برای دیگران ، “او گفت.

روهیت همچنین در مورد رابطه قوی خود با حق رای دادن IPL در بمبئی هند صحبت كرد. به گفته وی ، پنج قهرمان در بیش از یک شب ایجاد شدند.

“بله ، ما (Kiron) Pollard ، هاردی (پاندیا) ، (یاس) رونق داریم ، اما آیا کسی فکر کرده است که چرا این تیم موفق است؟” او پرسید.

“بسیاری از افرادی که می شنوم می گویند او (روهیت) می تواند این کار را با تیم های دیگر انجام دهد؟ اول ، چرا باید این کار را با تیم های دیگر انجام دهم؟ راه خاصی وجود دارد که این حق رای دادن می خواهد و همان جهتی است که در آن من می خواهم به عنوان یک بازیکن و یک رهبر پیش بروم. “

“آیا این تیم یک شبه خوب شد؟ نه. فقط این حق رای دادن اعتقادی به زنبورستانها و تغییر ندارد. و هر بازیکنی ، از جمله روهیت شارما ، (2011) در حراجی ها در دسترس بود. فقط آنچه MI انتخاب و باور کرد ایجاد یک تیم. “

او از اینکه سوار بر هواپیمای Esserent Trent Bult نیوزیلند سوار شد ، بسیار افتخار کرد ، که برای آنها معجزه کرد. کاسه های دهلی پایتخت قبل از حراج بازیکنان منتشر شد – یک تصمیم آنها احتمالا به اثر خود را در این سال با توجه به پشیمانی.

روهیت گفت: “ترنت بولت سال گذشته با دهلی بود و قبل از آن نیز با سانایزرها. ما به کسی احتیاج داشتیم که از قبل ویکت را ایمن کند و بتواند توپ را چرخاند.

“ما او را مورد آزار و اذیت قرار دادیم و از” پایتخت ها “بیرون آوردیم ، که به آن افتخار می کنم.”

از هر نظر سال سختی بوده است ، اما روهیت گفت که حق رای دادن در حال ایجاد شرایطی است که خاطرات را برای یک عمر ایجاد می کند ، زیرا در یک حباب بیولوژیکی بسته به دلیل همه گیری COVID-19 قرار دارد.

“IM در یک سال که همه چیز نامشخص بود ، فضای شادی برای ما ایجاد کرد. 80 روز در حباب های زیستی هرگز احساس کلاستروفوبیک نکردیم. ما از هر جنبه کوچکی مراقبت کردیم ، و آموزش در ماه ژوئن در یک محیط بیولوژیکی امن با همه شبکه های دیگ و هند آغاز شد. بازیکنان ، “او گفت.

روهیت هم بر رهبری IPL خود را متمرکز و در مورد آزادی او به بازیکنانش می دهد با اجازه دادن به آنها را به عنوان افراد توسعه صحبت کردیم. به عنوان مثال، او آرام Suriyakumar یاداو، که با رد هند تلاش اشاره کرد.

“ما در اتاق فرمان خود نشسته بودیم و احساس كردم كه او افسرده است. اما من نرفتم و با او صحبت نكردم. او بود كه آمد و گفت:” نگران نباش ، من آن را تحویل می گیرم و برای MI مسابقات را برنده می شوم. “

“و هنگامی که او گفت من نیز فهمیدم که او نه تنها از نظر IPL بلکه همچنین از نظر شغلی نیز در مسیر درست قرار دارد. بازی های زیادی در هند و زمان آن فرا رسیده است.

بالا رفته

“اگر از من بپرسید ، فلسفه من توجه به ماده است و این چیزی است که برای من مفید است.”

(به غیر از عنوان ، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده و از یک کانال سندیکایی منتشر نشده است.)

مباحث ذکر شده در این مقاله