روهیت شارما در آن روز در سال 2014 بالاترین امتیاز ODI را شکست. تماشا کردن


روهیت شارما یکی از بهترین بازیکنان کریکت توپ سفید در نسل فعلی به حساب می آید و ضبط های وی با فیلم محدود حکایت از تسلط وی در قالب های 50 و 20 دارد.او تنها بازیکنی است که بیش از یک قرن دو برابر در قالب “یک روز” به ثمر رسانده است. در حقیقت ، روهیت سه قرن دو برابر در ODI شکست و همچنین دارای رکورد بالاترین امتیاز فردی در قالب است. دقیقاً شش سال پیش یک ضرب و شتم صریح با شکست دادن 264 گل در برابر سریلانکا در یکی از شکارگاه های مورد علاقه خود ، باغ های برجسته عدن در کلکته ، تاریخ خود را ثبت کرد. هیئت کنترل کریکت هند (BCCI) پیوندی به ضربه تاریخی Rohit را در دسته رسمی توییتر خود به اشتراک گذاشت.

بوق تجاری

#OnThisDay در سال 2014 @ ImRo45 با شکستن 264 – بالاترین امتیاز فردی در ODI – داستان را ایجاد کرد. ضربه ای که شامل 33 چهار و 9 شش #TeamIndia ببینید اینجا چه ضرب شگفت انگیزی است. “

با برداشتن آن یک قدم جلوتر ، حساب بین المللی شورای کریکت چگونگی تکامل تدریجی سرویس Rohit را به اشتراک گذاشت.

جالب اینجاست که در پاسخ به مبلغ کل 404/5 در هند ، بازدیدکنندگان فقط 251 مایل – 13 مایل کمتر از آنچه که خود روهیت به ثمر رسانده است ، می توانند جمع کنند.

روهیت در مسابقه ماراتن خود 173 گل به ثمر رساند و 33 چهار و نه شش بازی کرد. روهیت پس از یک شروع آهسته به پنجاه و 72 گل خود رسید ، اما تغییر دنده داد تا پنجاه گل بعدی را که فقط 28 گل بود به ثمر برساند. او 25 گل دیگر به ثمر رساند تا 100 تا 150 را بشمارد. او با 151 توپ به سن دو سالگی رسید ، در حالی که 50 دوش بعدی او فقط در 15 زایمان انجام شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله