رونالد کومان در مورد آینده لیونل مسی در بارسلونا مطمئن نیست


رونالد کومان اعتراف کرد که تصوری از ترک لیونل مسی در تابستان آینده از بارسلونا ندارد و گفته است که کار او نیست که مجبور شود آرژانتینی را به ماندن ترغیب کند. مسی قبل از عقب نشینی تلاش کرد تابستان بارسلونا را ترک کند. در ژانویه ، او می تواند با باشگاه های دیگر صحبت کند و هنگامی که قراردادش در ماه ژوئن به پایان می رسد ، رایگان ترک می کند ، با منچسترسیتی دوباره سعی می کند این بازیکن 33 ساله را از نیوکمپ جذب کند. کمان در یک نشست خبری جمعه در آستانه بازی روز شنبه خارج از خانه لالیگا مقابل اتلتیکو مادرید گفت: “مسی هنوز قرارداد دارد و من فکر می کنم او باید اینجا بماند.”

بوق تجاری

“من نوعی کسی نیستم که سعی کنم او را وادار به ماندن در اینجا کنم. ما آینده او را خواهیم دید ، با این حال او یک بازیکن بارسلونا است. هیچ کس نمی داند آینده مسی چه خواهد شد.”

پس از بازگشت از سفر پانزده ساعته به بارسلونا در صبح چهارشنبه پس از انجام یک کار بین المللی ، مسی ناامید با سوالاتی در مورد رابطه خود با آنتوان گریزمان مهاجم فرانسوی روبرو شد.

ایجنت سابق گریزمان ادعا کرد که بازی در بارسا با مسی دشوار است ، مسی گفت: “من از اینکه همیشه در باشگاه با همه مشکل داشته باشم خسته شده ام.”

وقتی نظراتی برای کومان داده شد ، وی گفت: “من می فهمم که چرا لئو رنج برده است. مردم باید احترام بیشتری نسبت به افرادی مانند لیونل مسی نشان دهند.”

“پس از چنین سفر طولانی ، پرسیدن مسی در مورد آنتوان احترام کافی برای برانگیختن دوباره بحث و جدال نیست.”

“من هیچ مشکلی بین آنها ، چه در رختکن و چه در زمین تمرین ، ندیده ام. عکس های کافی وجود دارد که نشان می دهد آنها چقدر با هم کار می کنند.”

“کسی چیزی گفت و شخصی سه سال مشتری گریزمان نبود. این مزخرف است.”

مسی یکی از بازیکنانی بود که از سفرهای طولانی برای بازی در کشورهای خود بازگشت و شکایت کرد که کومن در برنامه “لالیگا” بارسلونا ساعت 21:00 در مادرید با “اتلتیک” روبرو شد.

کمان گفت: “و سپس ما باید سه شنبه شب برای دینامو کیف بازی کنیم.” “این به تیم ها و بازیکنان بزرگ کمک نمی کند.”

بارسلونا بدون سرخیو بوسکتس و آنسو فاتی مصدوم در واندا متروپولیس باقی خواهد ماند و لوئیس سوارز ، فوتبالیست اتلتیکو پس از مثبت بودن آزمایش ویروس کرونا ، فرصت رویارویی با باشگاه سابق خود را از دست خواهد داد.

بالا رفته

در صورت پیروزی ، اتلتیک با 9 امتیاز از بارسا جلوگیری می کند ، اما تیم دیگو سیمئونه از سال 2010 کاتالان ها را در لالیگا شکست نداده است.

کمان گفت: “این یک مسابقه مهم است و ما می خواهیم نتیجه خوبی بگیریم ، اما لالیگا بسیار طولانی است و اتفاقات زیادی می تواند بیفتد.”

مباحث ذکر شده در این مقاله