رشید خان می گوید: لیگ برتر هند ، انتخابی 2 ، پایتخت های دهلی در مقابل SunRisers حیدرآباد: ما فقط باید مقدمات خود را در برابر پایتخت های دهلی ایجاد کنیم.

راشد خان می گوید IPL 2020 ، لیگ برتر هند ، مسابقه مقدماتی 2 ، پایتخت های دهلی در مقابل SunRisers حیدرآباد: ما فقط باید مقدمات خود را در برابر پایتخت های دهلی ایجاد کنیم.

IPL 2020 ، مقدماتی 2: رشید خان بالاترین دروازه بان SunRisers حیدرآباد است.© BCCI / IPL


در آستانه مسابقه مقدماتی 2 در برابر پایتخت های دهلی در لیگ برتر هند (IPL) ، رشید خان ، چرخنده Sunrise Hyderabad (SRH) ، گفت که تیم فقط باید اصول اولیه را روز یکشنبه درست کند. نیمه اول چهاردهم IPL خود را کین ویلیامسون به ثمر رساند ، در حالی که جیسون هولدر یک ضربه محتاطانه بازی کرد زیرا SRH آخرین امیدهای خود را حفظ کرد و در مرحله حذفی جمعه استادیوم شیخ زاید با شش دروازه Royal Challengers Bangalore (RCB) را شکست داد. رشید گفت این یک بازی سخت بود و او می خواست به مناطق مناسب برسد زیرا اغلب اوقات هنگام شستن توپها با رشد کامل ، می شکند.

بوق تجاری

“سخت بود ، این همان احساس بازی با KXIP بود. بازی که حذف کننده است و این فشار نیز هست. خدا را شکر که آن را بردیم. فقط برای خودم این کار را بسیار آسان کردم ، فقط وارد یک منطقه خوب شدم ، “راشد بعد از مسابقه گفت.

“در حالی که من در این منطقه می جنگم ، حالم خوب است. من فیلم هایم را تماشا کرده و تجزیه و تحلیل کرده ام که بیشتر اوقات هنگام پر شدن پر از کتک می شوم. بنابراین سعی می کنم مناطق مناسب را تحمیل کنم. این ویکت گاهی اوقات شما پیچ و تاب می خورید.” او اضافه کرد.

بالا رفته

اکنون SRH روز یکشنبه (8 نوامبر) در تورنمنت انتخابی 2 با دهلی پایتخت دیدار می کند. برنده این مسابقه در یک مسابقه سطح بالا برابر سرخپوستان بمبئی به میدان می رود.

“امروز اینطور نبود ، کمی کند بود و به اندازه دفعه قبل که ما در اینجا بازی کردیم قوی نبود. ما فقط باید همه چیز را ساده و ساده انجام دهیم. ما فقط باید مقدمات را علیه دهلی ایجاد کنیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد” – گفت رشید.

مباحث ذکر شده در این مقاله