رشید خان می گوید: لیگ برتر هند ، انتخابی 2 ، پایتخت های دهلی در مقابل SunRisers حیدرآباد: ما فقط باید مقدمات خود را در برابر پایتخت های دهلی ایجاد کنیم.

راشد خان می گوید IPL 2020 ، لیگ برتر هند ، مسابقه مقدماتی 2 ، پایتخت های دهلی در مقابل SunRisers حیدرآباد: ما فقط باید مقدمات خود را در برابر پایتخت های دهلی ایجاد کنیم.

IPL 2020 ، مقدماتی 2: رشید خان بالاترین دروازه بان SunRisers حیدرآباد است.© BCCI / IPL


در آستانه مسابقه مقدماتی 2 در برابر پایتخت های دهلی در لیگ برتر هند (IPL) ، رشید خان ، چرخنده Sunrise Hyderabad (SRH) ، گفت که تیم فقط باید اصول اولیه را روز یکشنبه درست کند. نیمه اول چهاردهم IPL خود را کین ویلیامسون به ثمر رساند ، در حالی که جیسون هولدر یک ضربه محتاطانه بازی کرد زیرا SRH آخرین امیدهای خود را حفظ کرد و در مرحله حذفی جمعه استادیوم شیخ زاید با شش دروازه Royal Challengers Bangalore (RCB) را شکست داد. رشید گفت این یک بازی سخت بود و او می خواست به مناطق مناسب برسد زیرا اغلب اوقات هنگام شستن توپها با رشد کامل ، می شکند.

بوق تجاری

“سخت بود ، این همان احساس بازی با KXIP بود. بازی که حذف کننده است و این فشار نیز هست. خدا را شکر که آن را بردیم. فقط برای خودم این کار را بسیار آسان کردم ، فقط وارد یک منطقه خوب شدم ، “راشد بعد از مسابقه گفت.

“در حالی که من در این منطقه می جنگم ، حالم خوب است. من فیلم هایم را تماشا کرده و تجزیه و تحلیل کرده ام که بیشتر اوقات هنگام پر شدن پر از کتک می شوم. بنابراین سعی می کنم مناطق مناسب را تحمیل کنم. این ویکت گاهی اوقات شما پیچ و تاب می خورید.” او اضافه کرد.

بالا رفته

اکنون SRH روز یکشنبه (8 نوامبر) در تورنمنت انتخابی 2 با دهلی پایتخت دیدار می کند. برنده این مسابقه در یک مسابقه سطح بالا برابر سرخپوستان بمبئی به میدان می رود.

مطالب پیشنهادی  عرفان پاتان در آستانه لیگ برتر لانکا وارد سریلانکا شد

“امروز اینطور نبود ، کمی کند بود و به اندازه دفعه قبل که ما در اینجا بازی کردیم قوی نبود. ما فقط باید همه چیز را ساده و ساده انجام دهیم. ما فقط باید مقدمات را علیه دهلی ایجاد کنیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد” – گفت رشید.

مباحث ذکر شده در این مقاله