رافائل نادال ناامیدانه می خواهد در فینال ATP خود را در فضای داخلی ثابت کند


رافائل نادال می گوید که مصمم است عملکرد ضعیف خود را در زمین های داخلی بهبود بخشد ، زیرا برای اولین بار در کارنامه درخشان خود برای پیروزی در فینال ATP رقابت می کند. فقط یک عنوان از 86 عنوان تک نفره اسپانیا در سال 2005 در زمین سخت مادرید ظاهر شد. نادال از امسال هر سال در پایان فصل در فینال ATP شرکت می کند ، اما شش بار مجبور به بازنشستگی می شود. وی روز جمعه در آستانه مسابقات امسال در O2 Arena لندن صحبت کرد و گفت که نور داخلی ندارد ، از جمله خستگی ناشی از فعالیت های پایان فصل و برتری نسبت به سایر سطوح.

بوق تجاری

نادال گفت: “ما می توانیم بهانه یا دلیلی پیدا کنیم ، اما در پایان اعداد اعداد هستند.”

“من فکر می کنم بدون شک بیش از هر جای دیگر در خانه بازی کردم.”

نفر دوم که در همان مسابقات راجر فدرر در 20 تورنمنت گرنداسلم پیروز شد و ماه گذشته در فینال اوپن فرانسه پیروز شد ، گفت بازی او برای دادگاه های سریع مناسب نیست.

این بازیکن 34 ساله گفت: “سطوح داخلی از ابتدای کار من سطح مناسبی برای بازی تنیس من نبوده است.”

“بدون شک من توانسته ام در سالهای گذشته در خانه کمی بهتر از آنچه که در آغاز کار تنیس انجام دادم بازی کنم ، اما بدون شک این رقم است و چیز دیگری نمی توانم بگویم. امیدوارم این را تغییر دهم هفته “

هفته گذشته نادال به نیمه نهایی مسترز پاریس رسید ، جایی که توسط الکساندر زورف مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

وی گفت که چهار مسابقه داخل سالن در پاریس باعث بدتر شدن بازی اش شده است ، اما نمی داند چقدر به “آمادگی کامل” برای مسابقات لندن که از روز یکشنبه آغاز می شود نزدیک است.

– پنجاهمین سالگرد –

پنجاهمین سالگرد برگزاری اولین مرحله از فینال APR ، که در آن هشت بازیکن برتر فصل 2020 حضور دارند ، با نامگذاری دو گروه “Tokyo 1970” و “London 2020” برگزار شد.

نادال در گروه لندن با قهرمان استفانوس تسیتسیپاس ، دومنیک تیو قهرمان اوپن ایالات متحده و آندره روبلف مبارزه خواهد کرد.

نواک جوکوویچ شماره یک گروه توکیو به مصاف دانیل مدودف ، زورف و دیگو شوارتزمن می رود.

نادال گفت: عدم حضور جمعیت به دلیل شیوع ویروس کرونا باعث می شود امسال شرایط به شدت متفاوت شود زیرا لندن برای آخرین بار میزبان میزبان است.

وی گفت: “غم انگیز است که بدون جمعیت در این ورزشگاه شگفت انگیز بازی کنیم.” “این چیزی است که کامل نیست ، اما ما می توانیم تنیس بازی کنیم ، بنابراین نمی توانیم شکایت کنیم. ما بسیار خوش شانس هستیم.”

بالا رفته

اسپانیایی گفت که تجربه بازی در فینال در پایتخت انگلیس “یکی از بهترین ها” است ، اما از تصمیم انتقال مسابقات به تورین از سال آینده حمایت کرد.

وی گفت: “من فکر می کنم تنیس باید به حرکت خود ادامه دهد.” “در عین حال ، عادلانه نیست که فینال تورهای جهانی را بدون حضور جمعیت ، با چنین وضعیتی به پایان برسانیم ، اما این چیزی است که امروز در این جهان اتفاق می افتد.”

مباحث ذکر شده در این مقاله