دی سی مقابل میشیگان: ایشان کیشان ، کاسه ها درخشیدند در حالی که سرخپوستان بمبئی پایتخت دهلی را با 9 ویکت تکان می دهند

[ad_1]

IPL 2020 ، DC در مقابل MI: Ishan Kishan ، کاسه های درخشان در حالی که سرخپوستان بمبئی پایتخت دهلی را با 9 ویکت تکان می دهند

IPL 2020: جاسپر بومرا پس از یک سفر سه مجلسی کلاه بنفش به خود گرفت.© BCCI / IPL


روز شنبه در ورزشگاه بین المللی دبی ، سرخپوستان بمبئی با نه دروازه دهلی پایتخت را شکست دادند. بعد از اینکه برشها ترکیب قدرتمند دهلی را با ضربات ضعیف 110 در 9 ضرب از 20 شلیک محدود کردند ، ایشان کیشان نیم قرن شکست تا به بمبئی کمک کند تا به راحتی پیروزی بر دهلی را بدست آورد. این سومین باخت متوالی دهلی در این مسابقات بود. هاینریش نورتج تنها دیگ بخار در دهلی بود که هنگامی که مشغول تمیز کردن کوینتون دو کوکو بود با تحویل پشتی ، موفق به برداشتن ویکت شد. جیب همچنان از انتهای دیگر حرکت می کرد و بازی را با یک ضربه بزرگ از یک پیچ عمیق به پایان می رساند در حالی که MI با بیش از پنج شوت هدف را تعقیب می کرد.

بوق تجاری

پیش از این ، کایران پولارد ، کاپیتان هند بمبئی برنده تساوی شد و دهلی را به جنگ فرستاد.

Trace Bult از نیوزیلند هنگامی که شیار داوان را برای برداشت اردک فرستاد بار دیگر با یک توپ جدید در دست عالی بود.

در پایان ، بولت Prithvi Shaw را شکست داد. او از 11 زایمان 10 بار اجرا کرد.

سپس کاپیتان دهلی شرایاس آیر و ریشاب پانت نوبت جایگاه 35 دونده را برای سومین گل حل و فصل کردند.

راهول چهار آیر را مجبور به شلیک دروغ کرد و 25 کشته شد.

یاسپریت بومرا سپس پنتا را درست در مقابل کنده ها گرفت و به اقامت خود در وسط پایان داد. دروازه بان دروازه بان 21 اجرا کرد.

بالا رفته

بازه ها در فواصل منظم ادامه می یافتند و دهلی پایتخت تلاش می کرد تا به 110 مورد از 9 قاب از 20 قاب اختصاص یافته راه یابد.

د کوک و کیشان کار ساده ای را روی هدف کوچک انجام دادند و مطمئن شدند بمبئی از سایر تیم های بالای جدول امتیازات IPL 2020 فاصله می گیرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]