دیوید وارنر می گوید: لیگ برتر هند 2020 ، بازی مقدماتی 2 ، پایتخت های دهلی مقابل SunRisers ، حیدرآباد: “رابطه ما در زمین باعث سقوط ما می شود”


حیدرآباد دیوید وارنر ، کاپیتان SunRisers پس از باخت در مقدماتی 2 مقابل دهلیز پایتخت و از دست دادن جایی در فینال IPL 2020 ، گفت که علی رغم کار خوب با خفاش و توپ ، تیم نتوانست نگرش درست خود را نسبت به زمین نشان دهد. وقتی پایتخت های دهلی در مجموع از 189 دوش دفاع کردند و در 17 دوش یک پیروزی را ثبت کردند تا صعود به فینال ، کگیسو ربادا چهار ویکت گرفت و مارکوس استوینیس نیز سه ویکت را قلقلک داد. دهلی برای اولین بار در یک مسابقه در سطح بالای مسابقات بازی خواهد کرد. در فینال 10 نوامبر ، آنها به مصاف هندی های بمبئی رفتند.

بوق تجاری

کین ویلیامسون و عبدالصمد به ترتیب 67 و 33 امتیاز کسب کردند. این دو نفره به طرز بی رحمانه ای کاسه های دهلی را در سراسر سرزمین بازی کردند و کشتند.

این زوج ها برای رسیدن به گل پنجم یک رک سریع و 57 درصدی اضافه کردند و قبل از اعزام به غرفه سخت جنگیدند. در پایان ، دهلی SRH را در 20 فریم خود به 8/172 محدود کرد.

وارنر به پخش کننده صدا و سیما گفت: “اول از همه ، هیچ کس در آغاز فرصتی به ما نداد. همه در مورد سه بزرگ صحبت می کردند: بمبئی ، ناحیه کلمبیا و RCB. بنابراین من به شرکت خود بسیار افتخار می کنم.” ورزش ستاره بعد از مسابقه

“ناتاراجان ، رشید (خان) ، مانیش پاندی امتیازات مثبت بودند. این نیمه مسابقات این است که چگونه کریکت بازی می کنیم.

“اگر ادامه کار را ترک کنید و موقعیت ها را از دست بدهید ، نمی توانید برنده شوید. من فکر می کنم با توپ و خفاش بعد از کار بد پیشرفت کرده ایم ، اما نگرش ما در زمین شکست خورده است.

وی افزود: “بله ، آسیب دیدگی هایی وجود داشت ، اما شما باید با آنچه به دست آوردید کار کنید. من افتخار می کنم که امروز هستیم زیرا هیچ کس به ما فرصتی نداد.”

پیش از این ، شیخار دوان و شیمرون هتمیر به ترتیب 78 و 42 بازی کردند ، زیرا دهلی پایتخت 3/189 را در 20 فریم اختصاص داده شده قرار داد.

در چهار شوت آخر ، پایتخت های دهلی موفق شدند 44 بار دیگر به مجموع مسابقه ها اضافه کنند و در نتیجه تیم 189 امتیاز کسب کند.

بالا رفته

در دهلی ، شیخار دوان بهترین گلزن بود که با 78 دوش بازی ناک را انجام داد ، در حالی که هتمایر 42 شکست نخورد.

برای SRH جیسون هولدر ، ساندیپ شارما و رشید خان هرکدام یک گل به ثمر رساندند.

مباحث ذکر شده در این مقاله